Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy művészeti egyetemen lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy művészeti egyetemen lehet részem egyszeri homoszexuális eseményekben? Aki művrszeti egyetemre járt, vele történt ilyen?

Figyelt kérdés
Lehet közös masztizás vagy akár szex is.

2017. máj. 1. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Egyszeri eseményEKben? Egyszeri eseményt el tudok képzelni, de egyszeri többet nehezen.

Miért kell, hogy az egyetemen történjen? Ez a fétised? Oktatási intézményen kívül már nem annyira izgat a dolog?

2017. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Remélem hogy nem mert én művészeti egyetemekre jelentkeztem. :D
2017. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Pont hogy ott könnyen lehet meleg fiúkkal találkozni, viszont csak alkalmira nehezebb mert a müvészlelkekre nem jellemző a szexuális kicsapongás.
2017. máj. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
b*zdXD én is majdnem a MOMÉt jelöltem meg XD
2017. máj. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gépészmérnökin is lehet. Ott elég sok a fiú.
2017. máj. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
itt mindenkinek igaza van, de nem tudom, miért voltak ennyire szelídek a főiskolás éveim. Majd meglátjátok, szerintem nem az iskolától fog függni a dolog...
2017. máj. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!