Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen egy tökéletes pénisz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy tökéletes pénisz?

Figyelt kérdés

Egyszer mutattam meg egy régi partneremnek, és szerinte nem szép. Azóta senkivel sem voltam, pont emiatt.

Miután ez valamiért erősen megérintett, azóta nem tudom milyen egy szép/tökéletes pénisz.

Nektek milyen úgymond az "álompénisz? :D

Biztos hülyén hangzik a kérdés, de ez van. :D


2017. máj. 8. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondtad neki, hogy ő sem az. Meg amúgy is érezni kell nem nézegetni, aztán benyálaztad volna, oszt' jó bevágod néki!
2017. máj. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szubjektív. Valaki szerint gusztustalan meztelen csiga a korulmetelt, mások szerint a másik meg unhigienikus.
2017. máj. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nincs ilyen, már ha épeszű vagy...
2017. máj. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele! Nyilván egy bunkó lehetett, ha figyelembe se vette az érzelmeid. Te felvállaltad és megmutattad neki, ő meg ilyen rondán beszól. Senkit se mernék ezzel megérteni. Volt olyan barátom, akinek iszonyatosan kicsi volt, mégsem csúfoltam miatta. Nyugi, egyszer megtalálod az igazidat. ☺
2017. máj. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Na mutasd.
2017. máj. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es, nem a mérete szerint szép vagy éppen ellenkezőleg egy farok! Egy kis méretű is lehet szép, mint ahogy egy méretes is ronda! Igen is vannak kifejezetten csúnyácska péniszek
2017. máj. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első négy válaszolónak van igaza, saját véleményem szerint meg nincs tökéletes pénisz. Illetve van, a képzeletedben. ;-)

Tudom, hogy mindenki másképp gondolkodik, de én nem szoktam elítélni / elküldeni / beszélni arról, hogy valakinek nem tökéletes, ez valóban szubjektív, mint írták fentebb.

Szerintem a legfontosabb kérdés az, hogy tudja-e a tulajdonosa működtetni azt a bizonyos szerszámot.

Ha igen, innentől kezdve részemről már mindegy.

2017. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!