Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy baratom akivel szivese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy baratom akivel szivesen agyba mennek, de ugy tudom hetero, es nem tudom mit tegyek, lattam mar mesztelenul, meg aludtam mar vele es ahhh annyira nehez. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. máj. 9. 04:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos a barátság a számodra, akkor inkább hagyd. A szex könnyen megölheti a barátságot.
2017. máj. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Semmit. Ha tenyleg hetero akkor ha beprobalkozol v leut v kirohog.
2017. máj. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, hogy meleg vagy. Aztán, hogy leakarsz vele feküdni. Ha normális, akkor nem fog elítélni emiatt.

Nemrég én is elmondtam haveromnak (már korábban elmondtam neki, hogy meleg vagyok), hogy eléggé vonzódom hozzá, és hogy nem akar e valamit kipróbálni. Ő erre kertelés nélkül válaszolta, hogy nem. A barátságunk továbbra is nagyon jó, és legalább már nem fantáziálgatok róla, így könnyebb a tovább lépés.

2017. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!