Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kérdésem bi- és homoszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem bi- és homoszexuális férfiakhoz szól! Hol találkozhatnánk? Búvóhely tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mindketten fiatal egyetemisták vagyunk, annak minden előnyével és hátrányával. Sajnos nem tudunk találkozni abból eredően, hogy titkoljuk orientációnkat. További nehézség számunkra, hogy női ruhák és kiegészítők a fétisünk. Többedmagunkkal lakunk, albérletben. Arra gondoltunk, hogy pár órára bérelnénk búvóhelyet. Tudnátok ajánlani diszkrét helyeket? Tapasztalatokat írjatok!


Köszönöm!



2017. máj. 11. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

1. 3 szobás panelban lakom, albérletben 2 lakótárssal. Az egyikük minden hétvégén haza jár, a másikuk csak kéthetente. Én viszont csak 3-4 hetente egy hétvégére megyek haza a szülővárosomba. Úgyhogy elég gyakran van amikor akár 2-3 napra is enyém az egész lakás.


2. Hazudd azt, hogy lánnyal leszel és mondd hogy menjenek el otthonról kicsi! Milyen lakótársaid vannak már, akiknek nem tudod azt mondani, hogy "Bocs, három-négy nap múlva lehetne hogy elmenj(etek) pár órára, mert lány jönne hozzám?


2,b. Milyen rossz lakótársaid vannak? Én a két sráccal már három éve élek együtt közösen és ha nem is testvérek, de azért jó haverok lettünk és ilyet már tényleg kért tőlem egy másikuk is, hogy menjünk el kicsit amíg csajjal van. És ugyanúgy én is kértem már. (Volt hogy tényleg csaj miatt)


3. Hazudd azt, hogy egy haverod, szaktársad jön át. Gondolom egyik lakótársad sem olyan cigány viselkedésű, hogy benyisson a szobádba, amikor az ajtó be van csukva. (Szexelni meg csöndesen is lehet) Sőt, nekem pl úgy van az ajtóm, hogy simán elé tudom tolni a szobámban lévő asztalt, ha azt akarom hogy ne jöjjön be senki (mert zár nincs az ajtón).


4. Akkor találkozz valakivel napközben, amikor a többiek órán vannak. És még olyankor is ha félsz, írhatsz egy SMS-t, hogy "Csajjal vagyok, ne gyere haza" - Ebben mi a nagy dolog?!


Bocs, csak nekem olyan jó és normális lakótársaim vannak, hogy nem tudom elképzelni miért nem tudsz néha egy-egy találkozót megszervezni.

22/f, bi, aktív

2017. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés.

Mi van ha nem egyetemistákkal élek...

Vagy a tulajjal lakok.

Mi van ha a munkarendjük kiszámíthatatlan mert pl vállalkozó?

Mi van ha mi nem szoktuk megkérni egymást, pl azért mert egyik szobában egy pár lakik?

(3 szobás panel)

2017. máj. 11. 16:19
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Csak segíteni akartam. Beszélj akkor magadról többet. Miért a válaszolónak kell mindent kitalálnia vagy feltételeznie rólad?


1. Ha nem egyetemistákkal élsz, akkor gondolom olyanokkal, akik dolgoznak 8 órában heti 5 napon. Akkor meg még bőven könnyebb a dolog, mert az egyetemisták nem fixen 8 órában járnak suliba, hanem össze-vissza jönnek haza és mennek vissza órákra egész nap.

2. Ha a tulajjal laksz, az mi különbséget teremt? Ha a tulaj megtudja hogy meleg/bi vagy, akkor kirak? Ezért kb be is perelheted (tedd fel ezt a kérdést a Jog kategóriában nyugodtan)

3/A Vállalkozó albérletben?

3/B És akkor ha vállalkozó, akkor nem tudsz beszélni velük?

4. Akkor is írtam, hogy hazudhatod azt hogy egy szaktársad jön. Akkor is elzárhatod a bejáratot a szobádba, amikor dugtok.

5. Az meg a te lúzerséged, hogy képtelen vagy kommunikálni a lakótársaiddal, vagy egyszerűen csak félsz hozzájuk szólni vagy szívességet kérni tőlük. Ezen a saját érdekedben változtatni kéne, hogy tököt növessz ahhoz, hogy kiállj magadért. Milyen rossz lakótársaid vannak, akikkel nem tudsz beszélni vagy terveket szőni sok napokra előre?


Nekem is van olyan, hogy jönnek haverjaim a lakásba. (Semmi szex, tényleg, csak iskolai haverok). Bocs, ha ellenségesnek tűnt bármelyik válaszom, te hoztad ki belőlem, pedig elsőre normálisan válaszoltam (és kb semmit nem is mondtál el magadról).

Itt első sorban a te lelki gyengeségedről és félelmeidről van szó. Javíts magadon, hogy neked is jobb legyen

2017. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A kérdés az továbbra is, hogy kinek milyen tapasztalata van búvóhely bérléssel kapcsolatban.


Köszönöm a véleményed, bár irreleváns továbbra is a kérdésem szempontjából.

2017. máj. 11. 16:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
miért kell elbújni? nem lehet találkozni bárhol? teljesen átlagos helyekre jártam a barátaimmal. nem kötelező női ruhákat felvenni közterületen. erre a célra meg nem jó bármilyen lakás amit kibéreltek egy éjszakára? booking.hu-t csak tudod használni és keresni egy olcsó lakást
2017. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

4: Oks.


Kérdésed egyik fele volt: "Hol találkozhatnánk?"


Válaszom rá: otthon, az albiban ahol laksz. Csak a kérdésed egyik felére tudtam válaszolni, bevallom.

Az 5. is jókat ír, de igazakat is rólad

2017. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért tettem föl a kérdést, mert nem akarok belefutni homofób helyekbe. Igen, bárhol találkozhatunk, kérdésem szexre van kiélezve.
2017. máj. 11. 19:25
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
aki kiadja a szobát szerintem nem fog ott ülni a kanapén és nézni hogy mit fogtok csinálni
2017. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8:


2 ember kivesz egy szobát pár órára. Biztos nem sakkozni fognak. Ha látja mindkettejüket, akkor pedig dönthet úgy, hogy nem akarja kiadni, csak heteróknak.

2017. máj. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Corvin sétány, köz, csak nehéz megtaláni.

Egy totál drogos, alkesz cigó banya szedi a lóvét...

3 órára menjetek mert kevesebb nem lesz elég.

Az 5500 forint.

Vagy a 13. kerületben van egy panel lakás. Baba nénié az a legklasszabb.

2017. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!