Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kipróbálnám a meleg szexet!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbálnám a meleg szexet! Mit tegyek, mindig izgat a vágy, de nem merem! Megtegyem, megbánnám?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok.. az utóbbi időben mindig arra gondolok,hogy milyen jó lenne,korlátlanul,gátlások nélkül meglovagolni egy férfit.

Melyik lenne az ideális korosztály szerintetek?

Metroszexuális izmos , szörös férfiakon fantáziálok, máskor normál testalkatú szörös vagy csupasszal. Igazából mindkettő félével kipróbálnám.

Most,hogy jön a meleg idő egy fülledt nyári nap egy férfin izzadni vagy kettőn,hogy egyszerre tegyék be közöttük izadni és gátlástalanul lovagolni.

Minden vágyam,de nem vállalnám be,hogy gumi nélkül es belém élvezne vagy a lyukamra élvezne és a farkával nyomkodná be!

Először egy férfivel majd gruppent kiprobálni vagy gang bang.. kiváncsi vagyok,amikor egymás után több farok van,milyen lehet,milyen változás lenne a lyukamnak mindig más farok.

Normális válaszokat kérek!


2017. máj. 17. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem bánnád meg.

Megdugjalak? :D

2017. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy korodbeli 18-25 éves sráccal kéne kipróbálnod, akik tetszik.

19/a

2017. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 20-25 jobb tartomány lenne :D
2017. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
lol
2017. máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3# :D nekem mindegy mert gyakorin nem ismerkedem....
2017. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom én is szívesen:D 20f
2017. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 18 körülit lovagolnék meg.
2017. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is már régóta gondolkodom ezen, csak én a másik oldalon lennék, tehát én dugnék meg egy másik fiút. :D 20f
2017. máj. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Őszintén,elsőre szerintem egy tapasztaltabb,idősebb 30+-os férfit válassz,akinek van türelme egy szűz fiúhoz.


A fiatalok többsége ajtóstól rontana a házba,mert a sperma elönti az agyukat..

2017. máj. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

mindent ki kell próbálni az életben, max nem fog tetszeni, de legalább elmondhatod, hogy kipróbáltad.

De azért egy gruppenbe elsőre ne menj bele, mert lehet az első percben elszaladsz, annak meg semmi értelme.

2017. máj. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!