Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket ért valamilyen hátrány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ért valamilyen hátrány azért mert?

Figyelt kérdés

Titeket ért valamilyen hátrány azért mert nyilvános képpel regisztráltatok egy társkeresőre? pl. kiderült munkahelyen mert volt fent ismerős vagy betalált a sok szexéhes és kattant személy :D Vagy egyáltalán semmi negatívum nem ért?

Csak azért érdekelne, mert szeretnék végre normálisan ismerkedni képpel, és kíváncsi vagyok, hogy milyen negatívumok érhetnek esetleg. :D Normális válaszokat pls :D



2017. máj. 18. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy idősebb kollégám talált meg ott, aki választás elé állított. Vagyis tulajdonképpen nem volt választásom, mert ha kiderülne nekem annyi lenne. 22/f
2017. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam fordítva történt,bár nem ez a kérdés,de én találtam rá egy ismerősre. Soha senkinek nem említettem,nem is tudja ő sem,hogy felfedeztem.
2017. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
11:21 Milyen választás elé állított?
2017. máj. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki akarta próbálni a dolgot. Nem homó, felesége is volt, csak elvált. Koránál fogva nem talált nőt. Ezért találta ki ezt.
2017. máj. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


21/F

2017. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Le kellett feküdnöd az öreggel?
2017. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Le.
2017. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

1. Az is farokság(=hülyeség), ha nem vagy nyíltan (család/barátok/ismerősök által tudva) meleg/biszex és úgy raksz ki képet partnerkereső oldalra.


2. Az is farokság, ha annyira félsz kiadni a képedet, hogy valakinek privátban (akinek már olvastad az adatait, látod a korát, alkatát, stb hogy bejönne-e neked) rohadt sok idő után adnád csak ki a képed. Rohadtul bosszantóak azok az idióták is, akik elvárják hogy napokig beszélgessünk, mire képet mernek cserélni. Pedig rólam sem tudja a családom, régi barátaim, a munkában sem akarnám hogy tudják. Mégsem vagyok olyan félős idióta.


Én leírom az adatlapomra is, hogy már az első-második üzenetváltáskor simán cserélhetünk képet is privátban. Akkorra már tudom hogy akivel beszélek, az korra, alkatra, beállítottságra megfelel-e nekem és csak olyanoknak küldök. Ráadásul az esetek kétharmadában a másik fél az, aki elsőnek küldi el a saját képét nekem.

2017. máj. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja hát privátban küldök csak mégis könnyebb lenne, ha nyilvánosan is lenne kint azért kérdeztem :D
2017. máj. 18. 14:50
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tudhatod, először küld egy jó képet, aztán meg benyögi a valóságot, miután már téged látott.
2017. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!