Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés az anál plug...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az anál plug (anál dúgo)?

Figyelt kérdés

Hosszabb használatra gondolok akár egy teljes napon keresztül.

Mindig is izgatottan a gondolat hogy egyszer kipróbálom de még nem volt soha bátorságom hozzá.

Kérlek aki már próbálta írja le neki milyen volt .Akár hosszabb távon.Milyen vele sétálni meg egész nap hordani.

Mekkora az ideális méret?



2017. máj. 24. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is tudni akarom. Még soha sem használtam és sokáig azt sem tudtam, hogy mi az :D
2017. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Én az anál duót szeretem ☺ 21/f.p
2017. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A rekordom 30 óra. Milyen érzés volt? Ha nem egy degenerált plug lett volna akkor azt mondanám, hogy isteni érzés. A talpa okozta a legnagyobb problémát. Ha nincs rajta legalább az a pici kiálló izé akkor lehet bennthagytam volna tovább is. Persze időnként újra síkosítóztam. Voltam vele nagyobb sétán kb 4-5 kilométeresen. Imádtam. Aludni volt igazán izgalmas érzés. Mert nem nagyon ment az elalvás. Az agyam ugyi érzékelte, hogy valami nem a szokásos így nem tudott olyan könnye eljutni az alvásig. Ahogyan mozog bennt tényleg furcsa de jó érzés. Ideális méret egyéni. Van akinek egy egészen kicsi is bőven sok mondjuk egy 2,5 centis átmérőjű. Ám vannak olyanok is akiknek egy 10 centi körüli is olyan mintha semmi extra sem történne. A legjobb része amikor beszélgetsz valakivel. Te tudod, hogy van benned egy kis huncutság. Ám akivel beszélgetsz semmit sem tud az egészről.
2018. máj. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!