Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első anál passzívként. Mi lesz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első anál passzívként. Mi lesz?

Figyelt kérdés
Át akarok esni az első anális élményemen passzívként. Hol lehet erre partnert találni? Mire számítsak?

2017. máj. 26. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőleg olyan srácot keress akinek van tapasztalata. Ha partnered tapasztalatlan, önző vagy kapkod akkor az neked nagyon fájdalmas lehet.


Első pár alkalommal nagyon fontos a felkészülés. Ehhez hozzáértő fiú kell aki tudja hogyan készítsen fel téged hogy a lehető legjobbat adja neked...

2017. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt tuti találsz majd jelentkezőt, ahogy az eddigieket elnézem...


Gondolom, érdemes volna előtte folyamatosan tágítgatni magadat.

2017. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1-es. És hol keressek olyan partnert hozzá?
2017. máj. 26. 15:25
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Talán előbb keress egy rendes barátot, aki nem csak a lyukadat akarja betömködni.

vagy mindenképpen alkalmit akarsz?

2017. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen csak alkalmit akarok.
2017. máj. 26. 15:35
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőn tudsz talalni erre megfelelo szemelyt, DE persze nehezen talalsz normalisat, foleg hogy neked is, mint sokak másnak, csak a dugas a cél...Tapasztalatbol mondom:/
2017. máj. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Uhh

hát akkor ne is álmodj róla, hogy egy alkalmi szex során a partnered majd elnézni neked, hogy kezdő vagy és órákat fog szöszmötölni veled amíg kellően kitágul a segglyukad

készülj fel, hogy leszedi a nadrágod és minimális előjáték után benyomja aztán elvégzi a dolgát

azért óvszert használj, emlékezetes lenne ha rögtön az első alkalommal összeszednél valamit, mondjuk aki alkalmizni akar nézzen szembe az esetleges következményekkel

#malebitch

2017. máj. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én meg pont ellenkezőleg hallottam,hogy mindenki csak a szexet keresi :o

Amúgy tágítom magam eléggé,és alapból is elég tág vagyok,úgyhogy annyit nem kell szöszmötölnie neki...

2017. máj. 26. 15:56
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején én is alkalmi partnerrel veszítettem el az análszüzességem és rohadt jó volt! Az életben összesen csak három alkalommal találkoztunk, szóval ez még hívható alkalminak szerintem.


Csak mert valaki alkalmit keres, az nem azt jelenti hogy őrült, kegyetlen, kemény kefélésre vágyik. Voltak már olyan alkalmi partnereim, akikkel elképesztően finoman és szenvedélyesen szeretkeztünk egymással, annak ellenére hogy akár tényleg csak egy alkalom volt közöttünk.

2017. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Persze, én is alkalmiztam, nem is egyszer..de többre tartom olyannal a szexet, akit szeretek és aki engem is szeret..mert alkalmiban már volt részem csalódásban..és szerintem nem olyan könnyű megfelelő személyt találni, habár rengetegen csak dugni akarnak..de nagyon sok az idióta, sajnos:// !
2017. máj. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!