Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol lehet normális, komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális, komoly gondolkodású, nem kicsapongó skalpvadász meleget találni aki opcionálisan társ és pár jelölt is lehet szimpátia esetén?

Figyelt kérdés
Sajnos nem találom alkalmasnak az Internetes oldalakat ilyen célú ismerkedésre, főleg szexrandira hajaznak vagy kamu, megbízhatatlan emberek vannak ál profilok mögött. Tanács, vélemény, ötlet? Köszönöm!

2017. jún. 4. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
első mondták már hogy ez nem "gondolkodás" kérdése?
2017. jún. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is a leírtaknak megfelelő férfit keresem, próbálkoztam

én is internetes társkeresőkkel(igen, sex, hazudozás stb. fogadott). Remélem nem csak egy amerikai álom marad a társam megtalálása. 18/f

2017. jún. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na azt velem is megoszthatná valaki, hogy hol lehet normális srácokat találni :D 22f
2017. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Tanács: vedd tudomásul, és döntésed alapján higgy tovább a vágyadban vagy add fel.


Vélemény: mindenki ki van akadva, hogy "hol vannak a normálisak?", de ha választhatnak, akkor nem a mély érzésűt és értelmeset választják, hanem akivel egyből lehet szexelni. Aztán csodálkoznak, hogy az illető mással is egyből szexel.


Ötlet: módosítani az értékrendet vagy azt megőrizni és a társról lemondani.

2017. jún. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom összehasonlítani a dolgot azzal amit írsz legutóbbi, mert én az első pasimmal egyből lehúztam 8 évet kapcsolatban és igen ő volt az első szexuális élményem is. Azt hiszem a kitartás, a problémamegoldás, az őszinteségen alapuló szeretet és a nem túl divatos "javítsuk meg" és ne dobjuk el azonnal az első probléma felmerülésekor életfelfogás megvan bennem. De valahogy olyan mint ha mindenki komoly kapcsolatot akarna de szex után kocc... Én meg nem akarok egyből szexet. Meg akarom ismerni a másikat és ha simogatja a lelkem, akkor ágyba is akarok vele bújni és szeretni őt. Igen kell a kémia és a szexualitás, de ez nem ing vásár, hogy próbáljuk fel jó e és ha jó a méret akkor érdekel a mintázat is!? Vagy teljesen rosszul gondolom? Szerintem a melegek 90%-a nem ilyen, pont ezért nem látja őket senki. A maradék parádézó 10% akit lát a világ, azok miatt van az a kialakult megítélés is, hiszen mi magunk melegek is megbotránkozunk tőlük! (Lásd pride vonulás stb. ami többet árt a melegek megítélésének mint használ). De mit tehet az aki tényleg szolid, csendes, 4 fal között élt boldog kapcsolatra vágyik nem kirakatra?
2017. jún. 4. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!