Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen volt érzés volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt érzés volt az első orál szex?

Figyelt kérdés

Mármint amikor ti szoptatok.

Hogy kell, hogyan ne izguljak, tippek?


2017. jún. 5. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Én ugyan heteró vagyok és fiú, de nehéz ezt tudatosan csinálni. Tegnap este voltam együtt s barátnőmmel és leápolt, talán sose élveztem ennyire. Reggel elmondam, hogy anno nem akartam szólni, de anno állandóan fogazott. Erre az volt s válasz, hogy tudja, de erre nem lehet felkészülni. A szex tipikusan olyan, hogy azt s gyakorlatban tanulja az ember. Csináld jó bő nyállal és a felső és alsó ínyedet lazítsd el, hogy az érjen hozzá a faszhoz, ne a fogad, ha már benn van, akkor meg nyald, mint az állat... Én legalábbis ezt tudom mondani. Én (meg s legtöbb férfi) így tudunk jól élvezni.

18f

2017. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 éves voltam, a fiú akit kényeztettem 19. És valami fantasztikus. *-* 😍😍😍

És azóta is nagyon rutinosan szopok.

18/F

2019. jan. 10. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!