Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A one direction-t tényleg nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A one direction-t tényleg nők hallgatték és nekik volt? Mikor kisebb voltam szerettem nagyon tiniként, de most megtudtam egy hetyótól hogy női zene. Igaz? 20f

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy női zene. Általában 13-17 éves csajok hallgatják mert olyan nagyon cukik... Főleg a Harry... Művészileg nem egy nagy was ist das, tudtommal nem ők írják a számokat... Tűrhető, de nem kell komolyan venni
2017. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jah. Mint ahogy a a beatlesnek is főleg női rajongótábora volt. Kit érdekel?
2017. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Little Mix-nek is főleg női hallgató tábora van, de nekem 2011 óta mégis hatalmas kedvenceim, 3 koncerttel a hátam mögött. :D Szóval kit érdekel... 20/F
2017. jún. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

úúúúúú utolsóóóó ne mondod hogy 3 LM koncerten is voltál??? :'C én is imádom őket. és ugyan úgy az x-faktor óta.

1D-t én is hallgattam, nagy rajongójuk is voltam. most meg szólóban követem őket. de most már nem mondom magam egyikőjük rajongójának sem. csak meghallgatom a zenéiket.

2017. jún. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hehe. :D Tök jó, kevés emberrel találkozok aki szereti őket, most volt nemrég a koncert május 27. :)
2017. jún. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!