Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiuk. Ti mennyire örültök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balor kérdése:

Fiuk. Ti mennyire örültök annak ha a passziv srác könnyen tágul? F23

Figyelt kérdés

2017. jún. 8. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó, nem? :P
2017. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az univerzum is tágul, nemtom ennek örüljek-e vagy sem :/
2017. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Mindenkinek az az első kérdése, hogy milyen könnyen tágulok és amikor mondom, hogy nagyon könnyen, szinte tágítani sem kell akkor mindenki örvendezik és gyorsan megdug ...
2017. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nekem elég nagy és vastag van, ezért örülök neki. :D
2017. jún. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ftf1983 ***** válasza:
100%
Az jó, ha nem kell fél óráig szenvedni, hogy be tudjam rakni a farkam, de az már nem, amikor már túltágul és egy idő után már nem érezzük egymást...
2017. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom, egyszerűen mesés élmény *-*

Ujjazni is szeretek, és amikor azt érzem, hogy szinte eszi az ujjaim, és 2 perc alatt már 3 is bent van, akkor már nagyon felajz már a helyzet és kőkeményre szilárdulok ott lent :D

Sosem tapasztaltam még olyat, hogy valaki túltágul... inkább az fordult velem elő sokszor, hogy a passzív azt gondolta, hogy ő már elég tág, és sutty rám ült, de hát benézte, mert mégse volt olyan tág.. Mondanom sem kell h utána nem szexeltünk. Na meg olyan is volt, nem egy, hogy nem is tudott kitágulni annyira, hogy a makkom bemenjen, már minden baja volt akkor, és egy jó adag síkosító sem segített..


Inkább táguljon a passzív :3

Már csináltam olyat, hogy miközben hágtam a nyunyit becsúsztattam még egy ujjat neki, hát az egy dolog h én ettől majdnem elélveztem, de ő neki már ilyenkor nagyon kiakadtak a szemei :D


22 m (aktív)

2017. jún. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ftf1983 ***** válasza:
100%
Néha csak nyafognak, de be lehet varázsolni a farkat csak egy kis határozottság kell ;)
2017. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#6: Az tényleg marha jó, amikor még egy-két ujj is bent van mellette ... bár a vágyam az lenne, hogy egyszerre két farok legyen bennem :-)
2017. jún. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én könnyen tágulok. 5cm vastag dildo tágítás nélkül, elsőre bemegy. Síkosító kell csak.
2017. júl. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!