Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan kell jo orális örömöket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jo orális örömöket okozni, meg mélytorkozási tippeket egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 21 éves srác vagyok full kezdő meleg, semmit nem csináltam eddig és az a problémám, hogy egy olyan srácot ismertem meg akiről kiderült, hogy nagy van neki :$ naaagy 21 centi :$ rendes kedves, normális, jofej, de nagyon nagy van neki én meg ehh... értitek semmi tapasztalat, jo lenne egy kis tanács pls, tudom, hogy lehetek a sráccal őszinte, de gondoltam a ti tapasztalaitokra is kiváncsi vagyok, hogy azért legalább tudjátok az elméletet tudjam és azt átvezethessem a gyakorlatba is. Köszi a segitséget és nem nem szeretnék mást azért lecidázni, hogy legyen tapasztalatom, majd azzal a sráccal kitapasztalom csak szeretnék informálodni.

2017. jún. 25. 14:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Ajh, sajna roszul irtam a kerdest :( en vagyok a kezdo, aki tanacsot szeretne kerni, hogy hogyan kell jol csinalni az oralt es a melytorkozast.
2017. jún. 25. 14:59
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha kívánod azt a szerszámot akkor nem okoz hanyingert . Örülsz hogy minél többet be tudsz belőle kapni. Minden erőddel azon leszel hogy egyetlen milliméter se maradjon kint belőle.

Egy farok formájú tárgyat én se tudtam bekapni , de amikor végre ott volt előttem az fax simán befért .

2017. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csináld úgy, ahogyan azt gondolod, hogy neked is jólesne. Hidd el, rá fogsz érezni, de sokat segíthet majd a partnered visszajelzései is (mikor nyög jobban, vagy hogyan feszül be a teste a különböző technikáknál). Amúgy pedig nyugodtan beszéljétek meg az ilyeneket.. főleg így, hogy neked ez lesz az első. :)
2017. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
*segíthetnek :)
2017. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt igy olvasva tök nehéz belegondolni :D de szeretnék neki örömet okozni :) hogy jo legyen :) köszönöm a tippeket, a továbiakkat pedig várom :)
2017. jún. 25. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!