Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért vonzódom annyira a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom annyira a fekete férfiakhoz?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre magamon hogy csak fekete pasikkal voltam együtt az utóbbi 10 évben.Ez szerintetek normális? 32/F

2017. jún. 26. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Mert ilyen rögeszméd van tudatalatt, hogy a fehérek nem jók, mert csalódhattál bennük, és a feketékhez teljesen máshogy állsz ez miatt, úgy gondolod ők mások, jobbak, a fehérek meg rosszak.
2017. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
17%
Milo Yiannopoulos te vagy az?
2017. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
60%
Kicsit túltoltad most, bérkommentelő barátom.
2017. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Budapest V. kerületében élek és most ballagtam el egy elég jó belvárosi gimnáziumból, ezzel csak azt akartam elmondani, hogy nem egy kis faluban lakom ahol semmi sem történik. Még is életemben csak 2x beszéltem feketével és ha láttam is (ami nagyon ritkán fordult elő) akkor is csak túrista volt.


Vagy nagyon keveset szexeltél vagy más országban élsz :D

2017. jún. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Normális. Én is odavagyok a fekete férfiakért, bár még nem volt lehetőségem szexelni velük.
2017. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es !

Nem tudom milyen sűrűn jársz ki az utcára,de az lehetetlen hogy csak 2-szer láttál feketét.

Egyébként tényleg nem Magyarországon élek de ez nem hiszem hogy számítana.Egyszerűen csak nem bírok "úgy" nézni egy fehér férfira az utóbbi időben.

2017. jún. 27. 12:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6# Olvasd el figyelmesebben.... csak 2x beszéltem feketével, de kb 5-6x láttam már feketét... de ez még mindig soknak számít. Egy nagy szálloda mellet lakok egy olyan környéken ahol rengeteg túrista van. Az a 2 fekete akikkel beszéltem sem voltak magyarok.

Az egyikkel egy IELTs tanfolyamon találkoztam, a másik meg egy küldöldi tanár volt aki egy ideig tanított az iskolámba.


Rengeteget járok az utcákon, Magyarországon tényleg nincs sok fekete. Én a fekete alatt négert értek, a romákat nem számolom annak. Ha külföldön élsz akkor érthető. Vannak olyan országok ahol napi szintem legalább 30 feketével találkozol...

2017. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a cigányok nem számítanak nálam sem feketének.Egyébként nem hiszem hogy lesz több feketével dolgom mivel a párommal(aki ugandai)elég komoly a kapcsolatom
2017. jún. 27. 20:33
 9/9 anonim válasza:
100%

Mert buta vagy.


Mert bölcsészlány vagy.


Vagyis mindkettő.

2017. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!