Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy tudnek megbizonyosodni rola?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnek megbizonyosodni rola?

Figyelt kérdés
Baratomnak nem reg nemi eroszakban volt resze es neha faj az anuszanal meg bent neki. En mondtam hogy menjen orvoshoz de eszeben sincs es hajthatatlan. De most jonne az elso szexunk es hat ahhoz kepest meg eleg nagy a farkam... felek hogy fajna neki es hogy tudnak meggyozodni rola?

2017. júl. 4. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Várj, ti melegek vagytok?
2017. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább még várnék a szexel.
2017. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem rég megerőszakolták akkor hogy hogy egyáltalán engedi hogy szexeljetek?
2017. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Meg most komolyan. Megerőszakolják a barátod és neked csak a szexen jár az eszed?
2017. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Na én ilyet még nem hallottam. A barátodat (hol éltek ti, hogy csak úgy "valakik" egy fiút megerőszakolnak?) megerőszakolták..., és azon gondolkodsz, hogy milyen lenne ha megdugnád? Mert nem elég trauma neki ez, de még ráadnál egy lapáttal az állítólag nem túl kicsi farkaddal? Jólvan, szerintem még várjatok vele, egy ideig biztos nem kéne, ha orvoshoz nem akar menni, akkor az nem túl jó, nehogy valami komolyabb gondja legyen odabennt. Remélem szépen begyógyul a dolog, aztán csinálhatjátok is.
2017. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem viszont azt mikor megeroszakoltak mar lerendeztuk ugy ahogy es mondtam neki hogy barmennyit varok ra. O akarja nagyon mert szeretne jo tapasztalatokat en meg kertem is hogy varjunk inkabb de nagyon kivanja es mivel azota nem tul vidam igyekszem mindenben oromet okozni neki pl ebben is. Viszont azzal a fajdalommal nem tudok mit kezdeni... az egy dolog h nyilvan nem teszem be teljesen neki de azert az orvos nem artana ....:((
2017. júl. 4. 22:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A HIV fertőzés 4 hétig nem kimutatható, ezt várjátok ki, utána szűrővizsgálat, és az eredmény után szexeljetek/vagy ne..
2017. júl. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!