Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy tudnam lebeszelni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnam lebeszelni az analrol a sajat erdekeben?

Figyelt kérdés

Nagyon le akar fekudni velem de neki nem tenne jot es tonkremenne bele de o nem veszi komolyan amit az orvos mondott neki...

Mondtam hogy leszek en alul de kozolte hogy ot csak passzivkent erdekli.

Az kielegitene ha csak leszopnam meg o is engem es csokolgatnam meg kinyalnam? Erte teszem mert szivesen megdugnam de fontos nekem az egeszsege.



#egészség #anális #kielegetes
2017. júl. 4. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Milyen orvosi problémában szenved?
2017. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy sem. Előbb-utóbb úgy is sor kerül rá, hisz ő szexelni akar, és te is. Ezt nem igazán lehet kihagyni egy kapcsolatból.
2017. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ideiglenes a "tilalom" fel ev de nagyon nem birja :(
2017. júl. 4. 23:02
 4/11 anonim ***** válasza:
99%

Pfff. Nem birja ki. Ez azert gaz.


Te meg amugy total rendes vagy.

2017. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt teheted, hogy nem fogod megdugni semmiképpen sem. Ő sem normális, ha nem látja ezt be.
2017. júl. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg tök rendes partner vagy! Az egészség a legfontosabb.
2017. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebből látszik hogy tényleg szereted.;-)
2017. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek "pozícióba", de ne tedd be neki hanem fogd a kezedbe mindkettőtök szerszámát. Utána már tudod, ellentétes mozgás... :)
2017. szept. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Vagy esetleg erősen dörzsöld a vájatban a lyukához, súrold hozzásimulva ilyen dugó mozdulatokkal a vájatát, esetleg a végén élvezz a hátára... meg a nyalakodás sem rossz ötlet, esetleg egy kis ujjazás ha belefér... de szerintem ez inkább csak felhergelné... tudom nem lesz olyan sem neki, sem neked és én megértem őt is, hogy neki szüksége van a közelségedre és hogy benne legyél... jelen helyzetben, még lehet az lenne a legjobb, ha egyáltalán nem közelítenél a popsijához, mert lehet csak nagyobb a kínja, úgy, hogy félig megkapja amit akar és utána meg annyi. Sajnállak benneteket, mert egy jó kapcsolatban ez is nagyon fontos =( Ölelgesd sokat, vigasztald, szeretgesd, és együtt várjátok ki a tilalom lejártát. Meddig nem szabad még????


Kitartást fiúkák, utána olyan mesés lesz mindkettőtöknek, hogy húúú =P

2017. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
98%
És ha meglovagolnád? Gyakorlatilag ő passzív lesz, ha úgy nézzük.
2017. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!