Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki meleg vagy az miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki meleg vagy az miért vonzódik csak a saját neméhez?

Figyelt kérdés
Nem értem az egészet. Én bi vagyok nekem mindegy, hogy nő vagy férfi simán beleszeretek nemtől függetlenül. Aki hetero vagy meleg az mi miatt nem képes erre?
2017. júl. 7. 11:17
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
hetero
2017. júl. 7. 11:18
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan nem vágom a kérdésed ...


Én is bi (férfi) vagyok, de pl. férfibe nem tudnék beleszeretni, vagy kapcsolatban élni. A szexet szeretem férfival is, de szerelmes lenni csak nőbe tudok.

2017. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Azert mert meleg, erre nincs jobb valasz.

Ha a melegseg okat akarod tudni huzz sorszamot, ha mas a kerdesed fogalmazd meg ertelmesebb modon..

2017. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert meleg...ilyen egxszerű...
2017. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Épp azért amiért meleg srácok nem értjük a többi srácot hogy mért örülnek meg 2 szilikongomtol. Az okáról csak teóriák vannak. Megerteni meg nem fogod tudni ahogy én se téged.
2017. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

Aki meleg vagy ?


Hmmm érdekesen fogalmazol.

Szerintem nem kell ennek ekkora feneket keríteni.

2017. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
10%
A kérdező gondolom nő aki szerelmes lett egy meleg férfiba.A férfiak nem így müködnek !Vagy hetero vagy 100% gay.
2017. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Az összes válasz hibás.

Miért van végtelen sok prímszám? Mert prímszámok. Sokkal közelebb jutottunk a válaszhoz ugye. :D

A másik, hogy ráértjük. Ha érthető, akkor nem kellene oltogatni senkit azért, mert elkövetett egy hibát. Mintha ti sosem követnétek el...


No... :D

A klasszikus választ mondom, ami bizonyos szintig igaz, bizonyos szintig már elavultnak mondható.

Az emberi öntudat Freud szerint három szintre osztható: az ösztön-én ego, szuperego. Ebből a második kettő a kérdés szempontjából lényegtelen, a dolog veleje az ösztön-énben keresendő. Ez foglal magába ugyanis egy elvet, az ún. örömelvet, szoros összefüggésben a libidóval, amit most kiterjesztett jelentéssel, mint az öröm keresésének késztetését értjük.

Tehát megállapodhatunk abban, hogy az ember alapvetően a boldogságot keresi.

Tehát a homoszexuális egyénben a szexuális vágy alanya, egyben a párja ideálja férfi. A társadalomban sajnos hetero kapcsolatra kényszerült férfiak és nők miatt éreztem hasznosnak az "ideál" szó használatát.


De ez sokkal sokszínűbb, ahogy mondani szokás, a valóságot sokszínű fonalból fonják. Vannak, akiknek ezen késztetéseik alanya az ellenkező nemből kerül ki, egyesek esetében ez mindkét nemre irányul. Ha nemfüggetlen az érzelmi és szexuális vonzódás, akkor beszélünk pánszexualitásról, ha nem teljesen, akkor biszexualitásról.

Amit meg kell említeni, hogy éles határ az egyes szexuális orientációk között nincs. A lélektanban nagyon ritka, hogy valamik teljesen élesen elkülönülnek egymástól.

Tehát röviden: Azért, mert a örömkeresésük, örömkeresésünk alanya és ideálja azonos nemű ember. A hangsúly az örömkeresésen van, logikailag pedig a fent részletezett kifejtés miatt ez így már helyes.

16/passzív

2017. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

Én meleg vagyok és voltam szerelmes nőbe többször is, többször barátnőmbe. Érzelmileg bárkihez vonzódhatsz igazából, a szexuális vonzalom más. A legjobb barátodba is lehetsz szerelmes. Aki meg azt állítja, hogy nem tud férfibe szerelmes lenni, az meg hazudik, mert így álltatja magát, hogy a heterohoz közelebb van. Eleve azért szexelsz valakivel, hogy örömet okozz neki és egy minimális szeretet és odaadás nélkül nem tudom hogy megy valakinek. Nem az a lényeg benne, hogy a másik is élvezze?


A szexuális vnzalomról meg annyit, hogy minden ember más. A melegnek az a temészetes, hogy a saját neme izgatja, a heteronak, meg hogy az ellentétes nem. Neked meg az, hogy mind2, ezen nem lehet mit magyarázni.

2017. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
17%
utolso jo nagy hülye vagy!A szerelem igenis szexuális vonzalommal jár.
2017. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!