Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A passzív meleg/biszexeknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A passzív meleg/biszexeknek egészségesebb a prosztatájuk?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok még, ezért még soha sem kellet urologushoz mennem prosztata problámval, de azt hallotam, hogy az orvos megszokta maszírozni és kinyomkod belőlle valamit amitől egészségesebb lesz a prosztata és kisebb esélyel lesz valaki odalent rákos.

(lehet nagy hülyeséget írok, mert tényleg nem tudok semmit erről)


A passzívoknak rengetegszer nyomkodja meg a prosztatájuk egy farok vagy ujj.

Ez azt jelenti, hogy kisebb esélyel lesz prosztata problémájuk.



2017. júl. 19. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez alapján több dolgot helyesen írtál (tudtál).

2017. júl. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak ugye ott van a cikknek is az utolsó bekezdeésében, hogy hozzáértő. És szerintem az aktívok nagy része nem hozzáértő... (mármint úgy, hogy nincs hozzá képzettsége)

Meg ugye túl erősen, túl nagy nyomást kifejtve is káros lehet. Tapasztalatból mondom, hogy nem mindíg egy finom és gyengéd dolog ha seggbe kúrnak.

Ennek ellenére még mindíg azt mondom, hogy megéri kockáztatni.


21/F/passzív

2017. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!