Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti férfiasak vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti férfiasak vagy nőiesek vagytok személyiségre?

Figyelt kérdés

Most nem a kézmozdulatokra, meg a beszédre gondolok hanem a személyiségetekre. Inkább a férfias vagy nőies jegyek jellemzőek rátok?

Férfias: racionális, megfontolás és nem érzelmek alapján hoz döntéseket, agresszív, versengő típus, szociálisan kevésbé érzékeny, inkább individuális jellem, műszaki érdeklődés, jó logikai képességek, dominancia stb.

Nőies: emocionális, érzelmi alapon hoz döntéseket, szociálisan érzékeny, empatikus, jó kommunikációs képessége van, kevésbé agresszív, nem individuális hanem gondoskodó, másokkal törődő, humán területen jó, szubmisszív stb.

Ezeken kívül írhattok még nőies és férfias tulajdonságokat magatokról.



2017. aug. 8. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Inkább nőies vagyok belsőre sokszor megis kapom ezt a jelzőt barátoktól stb...
2017. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Ezek alapján vegyes.
2017. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Vegyes.


Szerintem nem lehet ilyen sztereotíp jelzőkszerint skatujázni az embereket. Pl ezek alapján a heteró ismerőseimet sem tudnám besorolni.

2017. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Én mindkét nem jelemzőid képviselem. Nagyon összekevert személyiségű vagyok. Testileg meg sokan nem hisszik el hogy meleg vagyok vékép nem venni észre a melegek jellemzőit.
2017. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is nagyon sztereotíp. Egy heteró férfi is lehet szentimentális, empatikus, művészi vagy bármi, amit te a nőishez soroltál. És persze fordított is lehet, amikor egy nő határozott, racionális, stb.
2017. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Inkább a férfias tulajdonságok jellemzőek rám.

Egyedül az agresszivitás nem illik rám. Kerülöm nagy ívből, de ha muszáj akkor tudok az is lenni, de akkor nagyon.

2017. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Valóban sztereotíp. Viszont pont azért tettem fel a kérdést, mert úgy vettem észre, hogy sok meleg férfi mintha szándékosan próbálná elnyomni magában a nőiesebb személyiségjegyeit hogy férfiasabbnak tűnjön és így ne nézzék "b*zisnak". Pedig szerintem is mindenkiben van férfias és nőies rész is, és nem baj ha valakiben több van az egyikből mint a másikból.
2017. aug. 8. 15:56
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Ez alapján 100%-osan feminin, ugyan akkor életbe teljesen a középen vagyok.
2017. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Kocsmában férfi, ágyban lány.
2017. aug. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de mint te is irtad, próbálják elnyomni, mert a társadalom ezen tulajdonsági és viselkedési minták alapján itélik meg meleget.(is) teszem hozzá. De mindenki ezek alapján von le következetést és alkot véleményt a másik emberről.
2017. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!