Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért a melegeknek a legnagyob...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a melegeknek a legnagyobbak az elvárásaik a külsőt illetően az összes szexuális beállítottság közül?

Figyelt kérdés

Ugyebár mindenki tudja, hogy a melegeknek hatalmasak az elvárásaik a többi fiú külsejét illetően. Mindenki a tökéletes külsejű pasit keresi, aki nem felel meg minden kritériumnak azzal szóba sem állnak.

A férfias pasi legyen magas, izmos, borostás macsó, a lányosabb pedig helyes kis babaarcú, bársonyos bőrrel és kerek fenékkel stb..


De miért van az, hogy a többi szexualitású emberek nem ennyire felszínesek csak a melegek?


Ugyebár a leszbi lányok általâban érzelmesek és a belsőt nézik, én is mindenféle külsejű leszbi párokat látok.

A hetero pasiknak sem akkorák az elvárásaik a nőkkel szemben. Legyen rajtuk két mell, egy punci és kész. Mondjuk őket hajtja a vadászösztön, minél több nőt akarnak megtermékenyíteni, így érthető ha nem annyira válogatósak.

A hetero nők már elèg válogatósak, ők is csak a jobb pasikkal ismerkednek. De ez is érthető, mert nekik a gyerekvâllalás miatt fontos, hogy a legjobb genetikájú férfival párosodjanak.


A melegeknél viszont nincs ilyen tényező. De akkor miért ők a legválogatósabbak?



2017. aug. 13. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Ta akkora ökör vagy már bocs.

A heteróknál is vannak elvárások ugyan így.

Az hogy valaki megbántotta a pici lelki világodat mert nem jöttél be neki nem kell mindenki mást alázni!!!

2017. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez nettó sztereotípia. Vannak felszínes és nem felszínes emberek, nemtől és orientációtól függetlenül.
2017. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Olvasd el mègegszer a magyarázatot, írtam, hogy a heteroknak is vannak elvárásaik de nem akkora hatalmasak mint a melegeknél. Viszont náluk van oka annak, hogy válogatnak, a gyerekvállalásra gondoltam, ez ilyen kódolt dolog lehet pl. a nőknél, hogy a legjobb férfit választja ki. De a melegeknél a szaporodási ösztön se játszik mégis mi a helyzet pl a társkeresőn. Képküldés, huh nincs meg mind a 6 kocka, nem állnak szóba veled, meg nem vagy tökéletes bel ami modell, esélyed sincs..

Az okra lettem volna kíváncsi, hogy mièrt a melegek a legválogatósabbak.

2017. aug. 13. 11:56
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez a sztereotípia leginkább onnan jön, hogy az interneten keresgélő melegek 95%-a szexkapcsolatot szeretne leginkább (eltekintve azoktól, akik semmit).


Lehet, hogy az is egy másik sztereotípia, de azért én is tapasztalom, hogy az interneten ez érvényesül.


És egy szexkapcsolatban az emberek számára fontosabb a külső, a testi adottságok meg a puha bőr, mint az, hogy milyen veled beszélgetni.


Nyilván, aki kapcsolatot keres ott nem ilyen, de ahogy én látom a legtöbb ember, aki így tesz azt nem a neten teszi. Persze van kivétel. :)


De ezért jön le ez.

2017. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Ez nem pont így igaz, ahogy leírtad, de van benne igazság. Egyébként én nem várnám el a másiktól, hogy úgy nézzen ki, mint egy modell. Nekem csak az a fontos külsőleg, hogy ne legyen dagadt, sem duci sem, és ne legyen ronda a feje meg az arca. Egy jobb, átlagos fiú nagyon vonzó tud lenni. Nagyon sok ilyen fiút ismerek a suliban, akik nem néznek ki modellnek, de nekem eléggé bejönnek. Azért sokan beismerhetnék akik csúnyák, hogy ne próbálkozzanak már nálluk sokkal jobb fiúval, mert a másiknak lesz kellemetlen, ha képet küld magáról, és látja, hogy ocsmány, neki meg el kéne mondania, hogy nem jön be neki. Sokaknak nincs önkritikájuk!
2017. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem mindenki a külső alapján ítèl... Amit írtál az egy baromság...
2017. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem gondolom, hogy az orientáció iránya ebben bármit is befolyásol (figyeld meg, 10-ből 9 melegnek titulált egyént csak az érdekli, hogy micsoda legyen a lábad között, nem hogy a nevedet nem kérdezi meg, még a fejedet se fogja megnézni), azt viszont gondolom, hogy akiknek más a pszichológiai nemi személyisége (tipikus férfi / művészlélek / genderqueer / fiúsabb lány / tipikus nő) az valóban más-más módon közelíti meg ezt a témát.


Merthogy sokféle vonzalom van, mint például:


Érzelmi, ami a másik személyiségére irányul, plátói szerelem

Esztétikai, vagyis tetszik arcra, frizurára, alkatra, öltözködésre

Vizuális fizikai: bizonyos idomok, formák látványától őrületbe kerül. És közben lehet, hogy az illető összességében bűn ronda neki, de mit tudom én: a melle / popsija / vádlija / akármije őrületbe hozza. (hát kevés lány van, aki érti is, hogy mi ez a dolog)

Aztán van aki magát a szexet, orgazmust élvezi, "viszket a hátam, jól esik, hogy megvakarom" jelleggel, miközben úgymond semmi kellemeset, szépet vagy vonzót nem talál a másik félben. Az nem több, mint önkielégülési eszköz számára.


Felsoroltam néhány dolgot, embert nem fogsz találni, aki külön-külön mindet érti is. Ha van neki ezen érzéki képességekből 2-3, akkor jónapot.


Na most attól függően, kinek melyik érzéke erősebb, eléggé más fogja jelenteni számára a vonzalmat. Hiába nevezzük felületességnek, ha egyszer egy művészléleknek az arc szépsége jelenti a varázst, és nem a másik családeltartó-rátermettségének foka, sem a töke/csöcse kilóra, akkor hadd fusson már a széplányok/szépfiúk után, én azt mondom. Ő attól, hogy kifogott egy rendes embert/asszonyt nem lesz boldog.

2017. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hülyeség a kérdés, a válaszolók egy részének meg tiszteletem.


Nem a külső a fontos, hanem az ami a fejedben van, de ez manapság nem értékelni való dolog.


Nem tartom teljesen valószínűnek azt, hogy a "gyerekvállalás" miatt lennének ennyire válogatósak a mai pasik, hanem csak annak a kulturális igénytelenségnek tudom be, hogy manapság az emberek nem képesek normális beszélgetést kezdeményezni egymással, még négyszemközt sem, csak élnek a virtuális világban, amit elképzeltek maguknak.


Sehol nem volt még a mobilnet, mikor, jó 12 éve a húgom szakított élete pasijával - szerencsére már férje és gyereke is van jó öt éve -, de az egész szülinapunkat elbarmolta azzal, hogy végigzokogta az egészet, és a gangon kellett vele kitárgyalni mindent. Akkor tudta meg az egész ház, miért is laktunk egy lakásban az exemmel. És azóta is exkuzálja magát azért a kérdésért, amit ordítva-zokogva tett föl, hogy nem félünk-e attól, ha nem védekezünk, hogy váratlan gyerek bukkan föl.

Nem, nem bukkant föl "váratlan gyerek", s én is elköltöztem már onnan.

De, a heteró pasiknak és lányoknak is legalább akkora az érdeklődésük, amíg csak rá nem jönnek, hogy itt a vége - akkor már bárki megfelel.

A meleg pasiknál is van egy ilyen elvárás: legyen egy p@csük, két golyójuk legalább! ;-)


BÁTORSÁG!

2017. aug. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Á, nem nagyok a heteró pasiknak az elvárásai...Ha egy toppmodellem van az a 2 mell meg punci akkor nem kell nekik több, persze.Jó látni, hogy meg is szenvednek miatta. A melegek is ugyanezért.
2017. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!