Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha engem oráloznak le pên...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha engem oráloznak le pênzért, akkor en prosti vagyok? Vagy csak aza személy aki ezt fel ajánlotta, vagy őt sem lehet annak mondani? Mondta egy 10-sé le oráloz engem.

Figyelt kérdés
2017. aug. 17. 09:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen ajánlatot én is kaptam, amit furcsáltam is. De én nem mentem akkor bele. 27/F
2017. aug. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
leoráloz? :DDD nem tudom te csaj vagy vagy pasi, ha jól esik meg még hasznod is van belőle miért ne tennéd meg..a prűd megkeseredett emberek nevezik az ilyet krvának! :)
2017. aug. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 kovpet ***** válasza:
85%

Prosti az, aki kapja a pénzt a szexuális szolgáltatásért.

Kuncsaft az, aki adja.

2017. aug. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%

Kicsit javítok.


Prosti az, aki mondjuk törvénytelenül csinálja (kiskorú pl) vagy kényszer hatására teszi.

Szexmunkás az, aki törvényesen teszi ez.


Ügyfél vagy kuncsaft aki pénzért igénybe veszi ezt.

2017. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 kovpet ***** válasza:
82%

# 4: Szerintem nem, a prostitúció maga az "ipar" neve, ebből származik a prostituált szó. A szexmunkás egy újkeletű, virágnyelven való szó, ugyan úgy, mint a tömegközlekedés helyett a közösségi közlekedés. Szép meg jó, de a buszon nem közösség van attól még, hanem tömeg.

A szexmunka legalább pontosabb, de akkor is csak egy szinonima.

2017. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Egy tízesért, simán! Engem egyszer egy vonatjegy áráért cumiztak le, (kb 2 ezer forint) nem volt pénzem, és mint rájöttem kanos is voltam. A tag megvolt, vagy 50 éves, de oltári jól szopott. Én meg tovább tudtam utazni. Az üzlet az üzlet.
2017. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%
lol..valaki azért fizetett neked, hogy szophasson? ráadásul egy öregember? :DD teljesen hihető mese :D
2017. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 19 éves vagyok, ha le szop engem akkor én magam nevezhetem prositnak? Ő 39 éves
2017. aug. 17. 18:01
 9/15 kovpet ***** válasza:
15%
Egy cuki 19 évesnek én is meggondolnám, hogy fizetnék-e mondjuk :)
2017. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Egy 24 éves srácnak senki nem akar fizetni? :)

Pedig nagy intim méretem van! ;)

2017. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!