Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha ujjaznak, és közben verik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ujjaznak, és közben verik nektek, és lefognak, az nektek bejön?

Figyelt kérdés
Illetve úgy nagyobbat lehet élvezni ha ujjaznak közben?

2017. aug. 22. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nekem akkor jönne be ha én csinálhatnám valakinek. Egyébként embere válogatja, de általában nagyobbat lehet lőni tőle.
2017. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Még nem fogtak le közben, meg inkább szopott, mint verte volna, de így nagyon szerettem/szeretem. :)

22F/bi

2017. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nagyon bejön, fantasztikus dolog.
2017. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az tetszik ha a hatam mogott allva vagy ullve verik ki es amikor ramarkol valaki akkor csak a makkom latszik ki(gondolom en mert kicsi a farkam) igy 3 ujjal verne nagyon gyorsan... ez minden vagyam hogy valaki igy kenyeztesse a farkam amiert kicsi
2017. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem próbáltam. Érdekes lehet.
2017. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Na várj, ahhoz, hogy valaki verje nekem kell egy kéz. Hogy megujjazzon, ahhoz kell még egy kéz. Hogy lefogjon, ahhoz is kell kéz... Nem, köszi, maradok a sztenderd, két kezű embereknél.


Viccet félretéve, ja, bejön, sokkal nagyobbat lehet úgy élvezni.

2017. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
naná!
2017. nov. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!