Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg lehet? Túl furcsa?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lehet? Túl furcsa?

Figyelt kérdés

Van egy osztály társam aki nagyon fura.

Szóval akár egy fiúról is megtudja mondani, hogy jól néz ki vagy sem.

Szeret fiúkkal ölelkezni.

Van olyan is akitől puszit kér. Féltékenykednj szokott más fiúkra, ha éppen az ő "kiszemeltjével" foglalkoznak. Hihetetlenül sokat foglalkozik magával. Sokat is posztol magáról. Néhány lányos megnyilvánulása is van. És olyan "melegesen" néz néhány fiúra. Stb.. Miközben van olyan csaj aki tetszik neki.



2017. szept. 7. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

kíváncsivá tettél milyen ha melegesen néz valaki?

mert én is szoktam srácokat nézni, de még nem esett le hogy máshogy nézem mint másokat.. XD

2017. szept. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Ki tudja?

Egy hetero is lehet nőies és a melegek egy része meg férfiasabb a legtöbb heteronál.


Amúgy nekem is volt régen mindig egy csaj, aki "tetszett" pedig full meleg vagyok.

Kérdezték, hogy ki tetszik és hát nem nagyon akartam elmondani az igazat, ezért hazudtam.


Most már picit éretebb vagyok és azt hazudom, hogy nem tetszik senki :)

2017. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Juj 1es vagyok de a 2esen nagyon felnevettem XD "érettebb vagyok ezért azt hazudom, hogy nem tetszik senki" hát ez nagyon jó :D
2017. szept. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hat a "meleges" nézés az ha valakiről tudod hogy másképp néz rad .. Nem pillanat nézés, hanem a szemedbe néz, sokszor figyel, utanoz , meg amikor oda nézel elkapja a fejet :D
2017. szept. 7. 19:27
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

őhm szóval az elkapja a fejétről le kell szokni mert az "melegesen" van xD mire nem jó egy ilyen fórum :P na de válaszolva a kérdésre:


Simán megmondom bármelyik fiúról, hogy jól néz-e ki vagy sem, de nem srácok előtt mert akkor egyből minden össze áll nekik. Inkább csajokkal mikor úgy van óránk akkor szokott ez lenni. A puszi tényleg durva tehát idk. De az ölelés simán belefér nálam is.

De amúgy miért érdekel?.?

(fontos)

2017. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert amúgy is tetszik. Lehet hogy képzelődöm. Se velem mintha mindig is másképp viselkedett volna
2017. szept. 7. 19:55
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

szóval másodjára kezdek neki :D véletlen elnyomtam :P

Tehát annyit írtam, csak kicsit bővebben: ha tetszik kérdezz rá. De ne túl burkoltan, de ne is úgy hogy "heló meleg vagy?", mert ezekre biztosan azt mondanám, hogy nem.

Keress valami aranyközép utat. De mindenképp kérdezd meg. Veszíteni nem veszíthetsz vele semmit. Max azt mondja, hogy nem. És vissza kérdez, hogy miért... Na ha olyan a srác ott kell ésszel lenni, mert :/ De sok sikert ;)

2017. szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért ha vissza kérdez az mit jelent ?
2017. szept. 7. 20:21
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk megkérdezi miért, vagy hogy miből gondolod.

Ha valaki nem csont hülye a válaszból egyből rájön mindenre.

2017. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Az is lehet, hogy biszex. Ezért tesznek neki lányok és fiúk (akár pont Te is).
2017. szept. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!