Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A bátyám meleg? Nincs csaja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bátyám meleg? Nincs csaja, sosem volt,20 éves. Nem rossz képü, viszont amikor a barátaimmal akik NEm melegek, voltunk a nappaliban, láttam hogy le se tudta venni a szemét a leg lányosabb, és még hajban is közepes fiú barátomról.

Figyelt kérdés
Mindig félrenézett, de amikor azt hitte nem látom nagyon nozta és mosolygott meg láttam rajta hogy nagyon nagyon érdekli őt. Ez a fiú barátom biszex és imó. Remélem nem meleg a bátyám és nem jönnek össze....
2017. szept. 13. 18:06
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
96%

"és még hajban is közepes fiú barátomról."

Ezen kétszer beszartam.

2017. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
86%

Én meg remélem meleg és összejönnek.

Szurkolok nekik!!

2017. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
89%

Nehéz ennyiből megmondani de ha a barátod rendes meg jó lenne a bátyádhoz akkor meg hajrá nekik!

Komolyan így gondolom.

De az is lehet hogy imó - t még soha nem látott, és ha a barátod bisex és nem zavar akkor a bátyád esetében ez miért zavarna téged?

2017. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
mert nem szeretném. mivel ez tabu dolog a csapatban és csak nekem mondta el amúgy is és titokban szokott nekem beszélni róla. Ez nem tartozik a bátyámra. és nagyon zavarna ha összejönne vele mert eszméletlen ciki lenne. nemtudjátok mit kapnék iskolába.
2017. szept. 13. 18:54
 5/43 anonim ***** válasza:
65%

Én biszex vagyok és életemben először 21 évesen voltam lánnyal.


Reménykedhetsz, hogy a tesód is nem meleg, hanem csak biszex esetleg.


25/f

2017. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
reménykedem hogy se nem bi se nem meleg. reménykedem. eleve zavarna az is hogy az egyik barátomat elveszi tőlem.
2017. szept. 13. 19:00
 7/43 anonim ***** válasza:
83%
Ne legyél már féltékeny. Én szorítok nekik.
2017. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
0%

6:


Értelek. Meg azért ez eléggé bu zisan hangzik. Mert még ha csak dugni akarnának, valahol oké lenne, de így, hogy "összejönnek"... Öeeeee...

2017. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
nem vagyok féltékeny.
2017. szept. 13. 19:16
 10/43 A kérdező kommentje:
Mégis mi a francra lennék féltékeny? Nem vagyok énis homár ::::.....
2017. szept. 13. 19:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!