Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miből tudnám felismerni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudnám felismerni, hogy a srác aki tetszik, esetleg nem meleg-e? Hetero lány vagyok.

Figyelt kérdés

Ez lenne a konkrét helyzet, abban a kategóriában nem sok választ kaptam, ti talán tudtok segíteni, főleg melegek, én hetero lány vagyok.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


2017. szept. 15. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
De ha fesztelenül beszélgettek, akkor miért nem hozod fel a témát és akkor nem kellene többet ezen rugózni.
2017. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát köszi, mégis hogyan, mit mondjak, kérdezzek?
2017. szept. 15. 20:53
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Öööö például: bla bla bla bla, - nekem x barátom volt eddig, neked hány barátnőd volt?


Vagy


bla bla bla bla bla...

- Egyébként nem lenne kedved egyszer a közeli jövőben elmenni valahova?


Vagy

bla bla

- Meg kell, hogy mondjam neked nekem tetszel és szeretnélek jobban megismerni.


Vagy


bla bla bal...


- Ne haragudj ha már ilyen kis konkrét leszek, de egy 1-10-ig terjedő skálán mennyire tartod magad homoszexuálisnak?


stb.

2017. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:'D köszi, az utolsó "módszeren" két perce sírok :D
2017. szept. 15. 21:15
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Attól mert mindketten izmos pasik, még lehetnek melegek. A meleg az nem egyenlő a vékony, affektálós, lányos fiúkkal. Sőt a melegek többsége egyáltalán nem ilyen, meg sem mondanád a nagy részükről, hogy azok. Akár egy kigyúrt, kitetovált, kopasz pasi is lehet meleg.
2017. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
Ha összejövés után folyton az anális örömök megélésére akar rábeszélni, és az együttlétkor elordítja magát, hogy SANYIIII, akkor lehet, hogy már el kéne kezdened gyanakodni.
2017. szept. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Van az a tipus akin látod... Látszik, hogy foglalkozik magával, kicsit nőies tartása van és vékonyabb hangja. Tudom ez nagyon sztereotípikus megitélés, de sok srácnál segített és a nagy többsége az ilyen fiúknak tényleg meleg.


Viszont van az a tipusz aki semmilyen klasszikusan meleg jelent nem ad le.... és róla semmi képpen sem tudod kideríteni, csak ha nyílvánosan felválalja vagy megbízik benned eléggé, hogy bevallja...


Pl.: Az, hogy nincs barátnője, néha furán néz 1-2 srácra stb... nem feltétlenűl jelenti azt, hogy meleg.....

2017. szept. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3%
Tapasztalataim alapján a meleg srácok sokkal jobban feloldodnak lányok körül. Egyébként van egy dolog amit úgy hívnak hogy gaydar. Ez meleg srácoknál egy képesség hogy érezek más srácokon ha vonzodnak a fiúk felé.
2017. szept. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Aki meleg nem feltétlen lányos.

Kédezz rá

2017. szept. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Hajolj le elötte és nézd meg a reakcíót....
2017. szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!