Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki tudna élni poliamor kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudna élni poliamor kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem is volt már eszembe hogy így szeretnék élni.

És itt nem arról van szól hogy a szexbe bevontok egy 3. félt. Hanem hogy nekem és neked is lehet egy a másiktól független párkapcsolata is. De nekik is lehet egy másik párja. És nem kell teljesen homoszexuális kapcsolatra gondolni. Lehet hetero kapcsolata is a egyik félnek.


Aktívok és passzívok véleménye is érdekel.

A Fókuszban most láttam róla egy adást. És lehet hogy kicsit kevés a tudásom ebben de érdekel is a téma.

És nagyon érdekelne hogy nektek mi a véleményetek erről a fajta "kapcsolódás" (ahogy ők hívják).


Tessék lehet hülyének nézni.



2017. szept. 16. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Sokan mondják hogy ez nem való mindenkinek.

Mellesleg a "normális" poliamor kapcsolatokban a tagok körbeszeretik egymást, nem úgy ahogy Te írod. Együtt is élnek. De ehhez érzelmileg is olyan beállítottság kell...szerintem keveseknél működhet.

2017. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Pont tegnap olvastam erről egy cikket a facebookon :)

Tetszikeltem.

Aztán az ismerőseim sorban írtak rám.

Miért? Ne már .ez nekem,hogy tetszhet.

Szerintem nagyon is elfogadható ez az életforma :)

Férjnél vagyok, férjem sajnos nem nyitott rá,de ha úgy hozná az élet legközelebb csakis ilyen kapcsolatba kezdenék bele.

Elolvasva cikket kicsit irigy is voltam :)

2017. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Előjött a téma, ha már megjelent A sokszívű című könyv Szurovecz Kittitől :D
2017. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1# Én is inkább így képzelem el egy ilyen kapcsolatól.

Csak az én módszeremmel magyarázták a hasonló kapcsolatokat. És ezt írtam le. bár nem igen hiszek ebben. Inkább abban hiszek amit te írtál.

2# Hát ezt sajnálom. Picit remélem hogy megváltozik a férjed véleménye. És boldog lehetsz. De nem hiszem hogy ez lesz.

Az én "véleményem" szerint az ilyen kapcsolat csak addig kezdhető el amíg az Igent ki nem mondjátok. Mert azután már valahogy nem olyan az egész mint a házasság előtt kezdődő.

3# Ez a könyv már meg is jelent? vagy csak meg fog?

2017. szept. 16. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Én simán el tudnám magam képzelni egy ilyen kapcsolatban. 43/bi
2017. szept. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Én a barátommal egy éve vagyok együtt. Elsőnek monogám kapcsolatnak indult. Aztán rájöttünk h néha le a szabadság. Leültünk és megbeszéltük a játékszabályokat. Azóta is együtt vagyunk, de mind kettőnknek lett egy szeretője 😂😁 akikkel néha (havi 1*) összefutunk.

Szeretjük egymást, most fogok közelebb költözni hozzá. Viszont fiatalok vagyunk és még dúl bennünk a vágy 😁😂😁 amúgy elég nyitottnak kell lenni egy ilyen dologhoz.

2017. szept. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!