Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mik a legújabb kutatási...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legújabb kutatási eredmények ebben a témában?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy a homoszexualitást mivel magyarázza jelenleg az orvostudomány? Genetikai rendellenesség vagy mentális zavar?

2017. szept. 18. 08:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%

Azt olvastam valahol hogy kétféle van:

1. Életben tanult változat,

2. Genetikai eredetű, vagy is született.

2017. szept. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi! Vagyis születéstől meglévő, és szerzett? A "végeredményben" van valami eltérés? Ha szerzett, akkor kezelhető, visszafordítható?
2017. szept. 18. 09:05
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Mit akarsz kezeltetni? A homoszexualitás nem betegség, hanem "állapot". Nem kezeltetni kell, hanem elfogdani, és akkor sikeres boldog élet várhat rád.
2017. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Az előtem szóló jól mondja ez álapot ezzel szület tetszik vagy sem csak elfogadni lehet. Amúgy is nem olyan rossz melegnek lenni ugyanúgy élhetsz mind a többi ember.
2017. szept. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Genetikai valtozas, nem rendellenesseg. A szoke haj sem rendellenes a barnaval szemben. Miert nem lehet megerteni hogy az emberek nem egyformak es egymast beken hagyni?!
2017. szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De miért van az, hogy az egyiket elfogadják, a másikat meg büntetik?
2017. szept. 18. 12:33
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Talán, mert az egyik, a homoszexualitás nem teszi tönkre valaki más életét. De ha egy pedofil kiéli a vágyait, akkor egy életre tönkreteszi egy gyermek életét.
2017. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

Nincs még olyan elmélete a tudománynak, ami teljesen tisztázta volna ezt a kérdést. Valószínűleg azért, mert nincs is rá egyszerű, egyetlen okot megnevező válasz. Legjobb tudomásom szerint eddig azt tudják, hogy okozhatja genetikai elváltozás, prenatális hormonzavar, vagy lehet mentális eredetű.


"De miért van az, hogy az egyiket elfogadják, a másikat meg büntetik?"

Ez meg azért van, mert egy kisgyerek mind testi, mind pszichés értelemben nem fejlődött még ki, ergo nem alkalmas arra, hogy szexuális életet éljen, de még arra sem alkalmas, hogy ő maga döntse el, hogy akar-e, és kivel akar szexuális életet élni, sőt, konkrétan károsan hat a pszichés, de akár a testi fejlődésére is. Ezért a gyerekekkel folytatott szexuális kapcsolat tilos.


De két kifejlett ember esetében ez a saját józan döntésük.

2017. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
19%

Ha egy 13 évessel szerelmesek vagyunk egymásba, miközben én mondjuk 30 vagyok, a törvény előtt az is pedofíliának számít Magyarországon.

Emlékszem én 13-14 éves koromban arra maszturbáltam, hogy szexelek az akkor 40 éves tanárommal, akibe kb másfél évig halálosan bele voltam zúgva.


Sőt az USA-ban pl ha egy homoszexuális pap csinálja egy 17 éves gyülekezeti tag sráccal, kölcsönös beleegyezéssel, ott az is pedofíliának számít. Sőt, az is ha 18 évesen dugsz a 17 éves szerelmeddel.


A törvény akkor néha mégsem olyan jó és követi le a valóságot, igaz?

2017. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tanult viselkedési forma. A média agymosása teszi.-
2017. szept. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!