Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok mennyire vagytok elégedettek a péniszetekkel?

Figyelt kérdés
Már mint a nyagsággal a vastagsággal? Vagy melegként nem is nézitek az ilyen dolgokat? Passzív és aktív vélemémye is érdekkel.

2017. szept. 19. 15:28
1 2
 1/12 Balor ***** válasza:
86%
Van, aki igen. Van, aki nem. Változtatni úgy sem tudd rajta senki, akkor meg mindegy. El kell úgy fogadni, ahogy van :)
2017. szept. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó azt értem de nem volt még hogy úgy gondoltad jobb lenne kisebb vagy nagyobb?
2017. szept. 19. 15:35
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen meg vagyok vele elégedve, sőt imádom. Legfőképp ez azért van mert a párom így vélekedik róla.Ha aggódnál mert attól félsz hogy kicsi akkor megnyugtatlak, nem az számít hanem hogy hogy használod az ágyban!

17uni

2017. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 budaiz ***** válasza:
85%

Tetszik ez a kérdés...

14-16 éves koromban ugy láttam másé szebb is nagyobb is. Ma nincs okom az elégedetlenségre hiszen másoknak meg az enyém tetszett mind a méret mind kinézet alapján.

Aztán mégis...ha olyan lenne mint a barátomé az lenne az igazi.

De ez így van jól mindig más tetszik mindig másé a szebb hiszen ezért keressük a párunkat. Azt is tudom hogy fontos az a valaki aki a pénisz végén van :)

2017. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 budaiz ***** válasza:
84%
Bocs lemaradt hogy 19/f vagyok
2017. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az enyém nem kicsi szerintem a páromnak megfelelő meg nekem se nincs vele gondom. csak olyan sokat olvasom hogy elégedettek vele. Meg hogy a nagyobb jobb. No szerintem meg nem mert az átlagos a melegeknél sokkal jobb pláne ha passzív vagy.
2017. szept. 20. 07:55
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Szeretem a sajátom. Pont jó és szép is. Lehetne nagyobb de akiket dugtam mind dícsérte és mondta, hogy milyen ideális. Szóval szeretem:) A nagyobb méretű barátaim panaszkodnak, hogy nem bírja egy partnerük se, szóval elégedett vagyok ezért. Meg azért is mert mindenki dícsérte. F 27
2017. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
A hosszával igazából elégedett vagyok, most olyan átlagosnak tűnik. Persze szeretném, ha még nőne, de szerintem így is megfelelő lesz. Sajnos 1 éve körölmetéltek, mert szűk volt. Ezzel viszont elégedetlen vagyok, mert nekem jobban tetszenek a fitymás fütyik.
2017. okt. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Cseréljünk? Az enyém fitymás... :)
2017. okt. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

a péniszemmel elégedett vagyok csak a zacsimmal sokáig nem voltam kibékülve

Lelóg a makkom végéig

2017. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!