Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már valamilyen kellemetle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valamilyen kellemetlen szexuális élményetek valakivel? Mi?

Figyelt kérdés

Mi történt? Hány évesek voltatok?

Esetleg tényleg igaz, hogy mikor análisan szexeltek, kellemetlen szagok/hangok is lehetnek? Ha igen ezeket hogy lehet elkerülni? Vagy az egyéb problémákat?



2017. szept. 25. 00:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

Ahogy análisan behatol a férfi, azt körülbelül úgy képzeld el mintha egy labdát pumpálna. Nyomja és nyomja befelé a levegőt ahogy ki-be húzkodja. Így persze, hogy lehetnek hangok. Fingás hangok. Ahogy kiszabadul a levegő.


Na de...

Nekem meséltek egy nagyon bizar sztorit anális szexel kapcsolatban. Ez tényleg megtörtént.


Nos..

Az egyik srác seggbe kúrt egy csajt. Amikor kihúzta, a csaj összefosta magát, a srác dákója meg csupa szar volt. De nem akárhogy. Kukoricadarabosan bammeg...

2017. szept. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
12%
már miért akarnád h a végbeled valaki meg..sza:D
2017. szept. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
1. Szèp is a szerelem.
2017. szept. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Undor....
2017. szept. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát mert szeretkezni szeretnénk, és mindketten pasik vagyunk.
2017. szept. 25. 09:07
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Én passzív vagyok, nálam még nem volt sem barna, sem fingás, vagyis egyszer igen, de a fürdőszobában és megnyitottam direkt a csapot hogy ne hallja mert éreztem hogy kell.

Ebből ne csinálj nagy problémát, de mindenestre szex előtt ne edd magad tele.

Egy kis vörösbor is segít lazítani, meg ha a párod gyengéd és türelmes.

Előtte nyúlj föl magadnak nyugodtan és ellenőrizd a dolgokat odabent én így szoktam bár nekem 10 éves rutinom van.

Ha veszel a patikában eszközt a beöntéshez az is segíthet elkerülni a dolgot.

Nem a behatolás mélysége, hanem a milyensége határozza meg az élményt, legalábbis nálam, már akkor elmegyek ha kívülről izgat, nem csak azért mert a prosztatámat ingerli.

25/passzív

2017. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 youngboy26 ***** válasza:
66%

Nekem most így hirtelen két eset jutott eszembe:

1., a sráccal ölelkeztünk, csókoloztunk. És ő akart én belém hatolni, de olyan vastag volt neki (kB. 6?) és ő volt alul feküdt és én voltam felül és úgy próbáltam, hogy belém jöjjön kb. 15 percig próbáltuk, de ő már reszelni akart mondtam neki maradj, és ellazulni, és nem ment. Láttam rajta, hogy ez kicsit rosszul érintette.


2., egy buliban ittas volt, 23 éves tetszettem neki, feljöttünk a lakásomba, meztelenül aludtunk és akkor Dugtunk, én óvatos voltam vele és odafigyeltem rá, amikor én hatoltam be. A kellemetlen azt volt, hogy ő dugott engem nem is volt figyelmes, érzéki hanem azonnal már dugta be nekem, és ugatott hogy ne állítsam le, az ánuszommal ne szoritsam ki a farkát, és mondta nekem kikötőzös sex lenne a legjobb, na ideges lettem, és elment a kedvem le is lankadtam.


Ezek voltak, így a kellemetlen sexeim.

27f/Bp, privi jöhet.

2017. szept. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Nekem olyan volt, hogy a pasassal lebeszéltem mindent, ő pedig közölte, hogy készen áll a szexre, rendbe tette magát. Kb. negyed órányi szex után megcsapta az orromat az a tipikus szag (fekália keveredve síkosítóval), és szépen tövig "barna" lettem. Gusztustalan volt, de óvszer volt rajtam, és gyorsan papírtörlőkendővel lehúztam magamról, mielőtt lelankadt volna és összekentem volna magamat ténylegesen.

Amin kiakadtam az az volt, hogy tulajdonképpen annyira fontos volt neki a szex, hogy nem érdekelte, hogy előtte jól bezabált, továbbá ugyan nem volt meg az ingere, hogy wc-re menjen, de azért érezte, hogy esedékes lenne már "dobni egy barnát".


A másik szintén hasonló eset volt. Az illető nagyon akart velem találkozni, így esélyt adtam neki, s felmentünk hozzá. Legalább negyed órányi orális szex követte a dolgot úgy, hogy én már jóformán meztelen voltam, rajta pedig rajta volt a pólója. Ezután megindult a "hagyományos" szex, és menet közben egyszer csak ledobta a pólóját, és megcsapott az a tipikus "két napja nem fürödtem, és olyan hónaljszagom van, hogy ölni lehetne vele".


A legkellemetlenebb talán az a szituáció volt, ahol a partner nem értette, hogy miért nem szeretnék vele bármilyen testi kapcsolatot létesíteni.

Az gondolom mindenkivel előfordult, hogy csak gyorsan tudta elvégezni a kis dolgát, és vizeletcseppek maradtak a nemi szervén, vagy nagyon kellett sietni és nem tudta rendesen és alaposan megmosni a nemi szervét, ami nyáron a nagy melegben akár nap végére eredményezett szmegmát, azaz azt a sárga túró szerű trutymót, ami a fityma alatt alakul ki. A pasas nagyon jól nézett ki, elő is vette, s a szerencsém az volt, hogy nem kaptam be rögtön, hanem lehúztam a fitymát, hogy a makkot teljes egészében lássam. És miután lehúztam szépen megvillant jó vastagon, és teljesen befedve a makk alját az a sárga "túró", ami egyértelművé tette, hogy ugyan hiába érződött, hogy frissen fürdött, de a nemi szervét nem mosta meg alaposan napok óta, vagy nem is szokta. Ekkor kellő lazasággal előkapott egy zsebkendőt, szépen leszedte - "fantasztikus illat társaságában" -, majd meglepődve tekingetett rám, hogy miért is nem akarom én őt orálisan kielégíteni.

2017. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

6# vagyok,

Anyám ez nagyon gáz!!

Én nem vagyok zsidó, de anno volt egy kis problem a péniszemmel amikor még bilis voltam és körbemetélés mellett döntöttek a szüleim, de jól tették...

Párom azért van körbemetélve, mert ő zsidó családból származik, így ilyen probléma nem volt, de a tisztaság, az nálam is alapkövetelmény volt- amíg a párommal évekkel ezelőtt össze nem jöttünk.

Azon viszont mindig csodálkoztam, hogy meleg randi vacsora...

Ok, elmennek egy étterembe eszegetnek, iszogatnak egy pohár koktélt vagy bort, és utána hogy a francba sexelnek...?

Na, ezt magyarázza meg nekem valaki, vagy a bottom fél csak mímeli az evést?

2017. szept. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván sok minden befolyásolja az együttlétet.

Ha a passzív fél el akarja kerülni a "balesetet", akkor egyértelmű, hogy előtte elmegy wc-re, ha úgy érzi kell, továbbá kimossa magát, így a bél tiszta lesz, s baleset nem következhet be.

Ha mégsem tesz így, még nem jelenti azonnal, hogy nem szexelhetnek. Ugyanis a bélrendszer hosszú, s az emésztési folyamatok se olyan gyorsak (hasmenés, vagy sűrű székelés kivételével), hogy evés után 2-3 órával már biztosan "baleset" legyen a dologból.


Egyébként én egy évig passzív voltam a párkapcsolatomban, s én pl. nem tudtam ezekről a dolgokról annak idején, így szex előtt ettem, és nem mostam ki magam. Szerencsére soha nem történt baleset.

2017. szept. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!