Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bejön nektek Adam Lambert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön nektek Adam Lambert?

Figyelt kérdés
Megy valaki a koncertjére? Sexinek gondoljátok? Meleg fiúk és lányok mit gondoltok róla? :)

2017. szept. 27. 21:38
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Szerintem többen ismernék mint hiszed én is nagyon messze állok a tinikortól inkább a3.X közelít :)

Külföldön biztosan jobban mint Mo-n, de mivel egész Európában 6 éve teltházzal koncertezik mint a Queen énekese, csak ismeri valaki a nevét :D

2017. szept. 28. 18:20
 22/29 A kérdező kommentje:

De én nem is arra voltam kíváncsi hogy hányan ismernék föl a CBA-ból kilépve, hanem hogy mennyire sexmachine a srác nektek.

Íme egy kép róla....

[link]


[link]

2017. szept. 28. 19:46
 23/29 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem jól néz ki.

Ha egy ilyen fiú odajönne hozzám beszélgetni még ha csak barátkozni is szeretne én teljesen ledöbbennék.

Meghallgattam az egyik zenéjét és tetszik:)

17/f/meleg

2017. szept. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A te korosztályod még esélyes nála :D

Keresd meg!

Egy 30 éves nőnek 0 esélye :(((

2017. szept. 28. 20:25
 25/29 anonim válasza:
100%
A kedvenc énekesem, gyönyörű pasi, de smink nélkül tetszik, vagyis természetesen. :) Igen, megyek a koncertjére!
2017. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
#25 Én is!! Szombaton végre hallhatom *.*
2017. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Én is ott leszek! :)
2017. nov. 2. 19:15
 28/29 A kérdező kommentje:

Ez a koncert maga volt a csoda.

Adam egy sexiten fenomális orgánummal Roger és Brian pedig amit produkáltak a látványvilág, a lézer, a dob és gitárjátékaik, ahogy Brian is énekelte a love of my life-t és a Tavaszi szél vizet áraszt hát eszmléetlen volt, életem legjobb show-ja!!

2017. nov. 5. 15:39
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Az volt a legjobb mikor ment a love of my life és a kijelzőn megjelent Freddie Mercury :)
2017. nov. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!