Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen gyakori a bi/meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori a bi/meleg srác, akinek a másik megdugása a domimanciával, férfiassággal, erővel függ össze, (ahogy ő mondta) mint kb a börtönökben?

Figyelt kérdés

Ismerkedem (és szexeltem) egy sráccal, aki azt mondta hogy ő azért nem dugatná meg magát, mert neki ez tök lányos dolog. Szerinte a hímek a behatolók, a nőstények meg a befogadóak a természetben a nemi szerveiket nézve. Akiket pedig megdug srácok, azokra valahol mind lányként tekint, mert a férfinak arra van farka, hogy azt betegye valakibe.

Meg hogy a férfi börtönökben is így néz ki, hogy az erősebb megdugja a gyengébbet, köcsögévé teszi. És hogy ő emiatt nem tudná ezt elképzelni magának, mert ő férfinak tartja magát, aki ki tud állni magáért és nem hagyná hogy megdugják.


És amúgy az a durva, hogy szex közben meg tök bújós, simogatós, ölelkezős, csókolózós, szeretgetős volt és nem is állat módra dugott. Szóval a szex jó volt nagyon, olyan szenvedélyes szeretkezés végig. A farkam is fogdosta és kiverte nekem, miközben dugott, meg mondta hogy majd leszopna ha azt is akarom. Így meg ezt még kevésbé tudom hová tenni


2017. szept. 28. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Hulyeseg amit mond. Ez csak a sajat velemenye. Egy ferfi attol meg lehet ferfias es nagy kan, csak mert neha szereti seggbe is kapni.
2017. szept. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Én is egyetértek az elsővel.
2017. szept. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat, de én nem a véleményéről vártam véleményt (én is hülyeségnek tartom), hanem erről a srácról. Remélem értitek mire gondolok.


Hogy azért érhette valami komoly trauma, vagy valami valamiért nincs rendben vele, ha ilyen a gondolkodása. Mit gondoltok a srácról?

2017. szept. 28. 17:11
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Valószínű, hogy saját magával sincs tisztában. A saját férfiasságát félti, hogy elveszti mások szemében ha hagyja, hogy megdugja valaki. ennek ellentmond, hogy ő ajánlja fel, hogy leszopna téged, miután megdugott. Ez valamiért belefér neki a férfiasság fogalmába. Arra nem tudok mit mondani, hogy ez miért fér bele neki a férfiasság fogalmába, de nagyon ellentmondásos a srác. Ha te is szeretnél dugni, nem csak megdugatni magad, akkor inkább engedd el ezt a srácot, és keress egy olyan partnert, akivel kölcsönösen ki tudjátok elégíteni egymást.
2017. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ!

Én nem szeretnék dugni másikat feltétlenül. Uni vagyok, de ugyanazzal a partnerrel nekem az egyik szerep is elég análnál, cserélgetés nélkül. Orálban ha szopnak, az persze mindig jó ^^


Azért írtam, mert ezt a szövegét előadta az egyik szex után, de amúgy meg olyan normális, rendes srácnak tűnik és rendszeresen keres, beszélgetünk. Csak erre nem akarok rákérdezni írásban nála, mert ez ha jól látom (egyetértetek?) elég kemény téma lehet nála.


Ismerkedésnél meg ki is kötötte, hogy nem akar lányos viselkedésű sráccal ismerkedni, akiről mondjuk "az utcán vagy ismerősi körben könnyen látszik, hogy nem heteró".

2017. szept. 28. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
normális melegeknél ez nem játszik szerepet. Szerintem a srác magának való és egy kicsit ellenmondásosnak tűnik pedig biztos kedves meg aranyos, de lehet hogy igazából biszex
2017. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!