Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az uncsitesómmal akarom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az uncsitesómmal akarom csinálni. Ez gáz?

Figyelt kérdés
Nem csak egyszeri alkalom hanem többször is. Amikor találkozom vele vagy beszélek vele akkor mindig feláll. Amikor kiverem olyankor mikor elélvezek mindig rá gondolok. Ez gáz?
2017. okt. 2. 00:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Az a gaz, hogy szerinted ez nem gaz.
2017. okt. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam hogy nem gáz csak megkérdeztem. Ha valakinek be akarsz szólni akkor legalább előtte értelmezd hogy mit mondott és mit kérdezett.
2017. okt. 2. 00:42
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Hát, meg tudlak amúgy érteni.

Az a helyzet, hogy én 20 év után 20 évesen tavaly láttam először az unokatesóimat. Mikor először megláttam őket, nem is gondoltam, hogy rokonok, és úgy néztem rájuk, hogy Woow.. de jó nők, szép arc és formás, arányos testalkat *-* :D Hát majdnem elkezdtem velük flörtölni, majd pár perc múlva közölte nagyapám, hogy amúgy ők az unokatestvéreim... -.-"

FB-on bejelöltem őket, egyszer kivertem rájuk, de semmi több. Türtőztettem magam, mert tudom, hogy valamilyen szinten tesó és nem etikus így nem csinálom. :D

Csak lényegében nem is ismerem őket igazán, egyszer találkoztunk, így majdnem olyan mintha nem az unokatesóm lenne hanem egy idegen jó nő akire ki lehet verni... :D

21F

2017. okt. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Ha valakinek be akarsz szólni akkor legalább előtte értelmezd hogy mit mondott és mit kérdezett.


értelmezte. pont azért írta amit

2017. okt. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Most megint megkérlek hogy értelmezd a kérdést mert már tízszer átnéztem de nem találtam benne olyat hogy szerintem ez nem gáz. Amúgy hogy ha be akarsz szólogatni valakinek akkor javaslom rá a drága anyukádat aki mellett tegnap elhajtottam kocsival.
2017. okt. 2. 01:26
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Az unokatestvérek közötti kapcsolat az emberi civilizáció leggyakoribb kapcsolata volt mindig is a történelemben (pl. az ősmagyarok között is), és ennek az az oka, hogy a gének ezen a szinten már nem akkora valószínűséggel rontják egymást. Ma ezt már túl közelinek érezzük, pedig nem is olyan régen még ez volt a természetes.
2017. okt. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 youngboy26 ***** válasza:
76%

Kérdező, nem beszolók.


Nem azért az uncsitesód, hogy valamilyen szexuálisan is érints vele (értem ebben, hogy rá izgulsz és kivered...) nem tiltani akatom, se megmondani a frankót, hanem logikailag és értelmileg, hogu nincs rendjén remélem érted, mit szeretnék kifejteni?!

Kérdeznéd az érzelmek... Azon viszont önuralmat kell gyakorolni.

27 éves.

2017. okt. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 youngboy26 ***** válasza:
71%
#1-és válaszoló, azt akarta megírni, hogy az a gáz, vagyis a gond. Hogy számodra/szerinted nem gáz ez az uncsitesós dolog!
2017. okt. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Dr.LaDePanda ***** válasza:
73%
megkerdezted hogy "Ez gáz?" es mivel megkerdezted igy arra jutott mindenki hogy szerinted nem az... de akkor itt ervelnek azzal hogy miert kerdezned meg itt ha szerinted nem gaz?! megkerdezhetned a szuleidet is pl... viszont az hogy ezt a kerdest fel tetted... igen gaz es ha nem is gondolod igy igen az... mellesleg nagyon sok olyan csalad van ahol verszerinti testverek es unokatesok szexelnek v szexeltek mar egymassal, ez nem azert irom hogy az enyembe van ilyen... csak volt ikerpar osztalytarsam es szexeltek egymasssal a suli szertarraban nem tanar vette oket eszre, hanem en es a haverjaim, de mi nem mondtuk el senkinek...
2017. okt. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Egy uncsitesós szex még esetleg veszélyes is lehet, ha a csaj teherbe esik.

De ez egy homoszexuális rovatban feltett kérdés volt.

Itt az a gáz, ha az uncsitesó azt mondja, hogy: Kösz, nem.

2017. okt. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!