Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek rendeztek szüzesség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek rendeztek szüzesség elvesztő partit?

Figyelt kérdés

2017. okt. 5. 17:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
???
2017. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Az milyen ?
2017. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hogy egy csomó más-más korú csajt vagy pasit rendeznek neked kb 10-20.

És beállnak egy körbe pucéran, és te vagy a kör közepén, majd rámutatsz egyre és ott helyben szexelsz vele.

2017. okt. 5. 17:27
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Egy ismerős sztorija:


Lefizettek egy prostit, hogy szedje fel a szűz srácot. Szegény naív elhitte, és még fel is vették kamerával rejtetten. Elég kommersz szilikon cs..csös csaj volt, nem is értem hogyan nem jött rá, hogy így átverték.


Végülis elvesztette, de milyen áron... Nem tudom a felvétellel mi lett. Ha nekem rendeztek volna ilyet, én nagyon dühös lettem volna. Egyszer poénból akartak qrvát fizetni, mikor kidobott a barátnőm (és szűz maradtam!... pont a szüzesség miatt szakítottunk)... de nagyon kiakadtam volna.

2017. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Jah :D öreg, ez kicsit sokba kerülne... Lehet az újgazdag körökben ez általános. 20 prosti, lakásra darabja 50, az kb 1 milla, bár ha nem dugod meg mindet, akkor lehet olcsóbb.


Szerintem fejezd be a fantáziálást, úgy kb 3 év alatt összespórolod az uzsipénzből az egy órát lakáson :D

Hajrá Csődör!

2017. okt. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nekem rendezett egy “heverom” :D
2017. okt. 5. 17:32
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

50 ezerért a kamion sor mellett állót kapod kb.

Még bp-en is 300-tól indul akár több millióig is attól függ mennyire fiatal, mennyire jó nő, de nem értem miért beszélünk mi nőkről?!!

Ez homosex oldal!

2017. okt. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Miről beszélsz ember :D Lakáson 12 a félóra, 15 az óra.

Ha kimegy akkor 30-50 körül megvagy. Ezek friss piaci adatok.

Túl nagy ám a konkurencia, rengeteg csaj van... szerintem több qrva van lassan mint egyetemista

2017. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%

Bocs nem olvastam el hogy homokozó. :D


Kérdező miért nem írtad bele a tag-ek közé? Bele illik írni, hogy homosex, csak szólok...

2017. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Én olyanokat ismerek akik 500 alatt nem mennek el, többnyire szépségkirálynők.

Nem útszéliekre gondolok.

De az tutti hogy az M3-as mellett 20 alatt nem tudod vinni a tyúkot a bokorba ez az ár ha komplettet akarsz.

Na, jó hagyjuk már fúj ez a kategória megszégyenítése, már tök elég volt a szűzesség elveszítő partik meg egyebekből!!

2017. okt. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!