Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg ismerkedés miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg ismerkedés miért kizárólag a centikről meg a szerepekről szól?

Figyelt kérdés

Aktív, passzív, méreteid? Aktív, passzív, méreteid?Aktív, passzív, méreteid?Aktív, passzív, méreteid?Aktív, passzív, méreteid?

Ez unod untalan.


Nem vagyok egy gyakorló meleg, de érdekel a fiúszex, egy szexhaver, egy barátság extrákkal dolog. De ez baromság idegesít. Nem az érdekel senkit, hogy milyen az ember maga, ki van mögötte, hanem csak a centiméterek.


És félreértés ne essék, nincs mit szégyellnem etéren, csak inkább nem tudom hova tenni a dolgot.



#méret #centiméter #passzív #aktív #méreteid #mértékegységmánia
2017. okt. 6. 20:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
A szerepek azert, mert ket passziv es ket aktiv kozott soha nem lesz mukodo kapcsolat. Szoval az eleg fontos. A meretekre meg mindenki kivancsi, nem azert kerdezik, mert az alapjan szelektalnanak.. csupan erdekel es izgato tudni, kinek mekkora. :) 24/F
2017. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Mert, aki csak szexet akar annak ezek az alapvető kiindulópontok, olyan korú, testalkatú, beállítottságú partnert keres aki számára tökéletes.


Kevesen vagyunk akik kompromisszumkészek és tudnak idomulni is. Ezért nehéz a helyzet. Egyébként én is ilyesmi vagyok, mint te, de én nem akadok fent ezen, akinek csak ennyi kell, annak leírom, aztán legyen vele boldog, az értelmesek úgyis máshogy kezdik:)

2017. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
nekem is van amolyan barátság extrákkal haverom, de mindketten heterók vagyunk, és sose ismerkednék meleggel, pont az ilyen idiótaságaik miatt. és amikor 100-adszor is megmondom neki h se aktív se passzív, csak azért ois erősködik h márpedig jól dugjam meg ... na szal ja, van igazság abban amit írsz, fárasztó hosszú távon
2017. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%

Mert én szeretek másokat seggbe dugni, de nem akarom hogy engem bárki seggbe dugjon. (De kölcsönös szopásban benne vagyok a dugás mellett.)


Mert sajnos volt már tapasztalatom 12 centis, kva ápolatlan (a rudi feléig szőrös, hónapok óta borotválatlan), lefelé görbülő farokkal, aminél majdnem elment a kedvem a fiúszextől. Nagyon ápolatlan volt a tulajdonosa sok tekintetben.


Így hirtelen ezek miatt.

2017. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Oké, megértettem és köszönöm mindenki válaszát.


Ezek szerint a melegek ennyire kizárólagosan csak az egyik vagy csak a másik dolgot művelik? Ez ennyire szigorúan megrögzött, végleges szerepvállalás? (Aktív, passzív)

Mi van, ha valaki kipróbálná mindegyiket?

Én pl simán hagynám, hogy belém hatoljanak, én is megtenném mással, de pl a szopás nem izgat semennyire. Még az sem, ha engem akarnak. Azt max hagynám, ha jót teszek vele valakinek, de ennyi

2017. okt. 6. 21:05
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem tapasztalom, hogy minden a méretről szólna. Oké, sokan vannak, akiknek ez az első kérdésük, de ezeknek heteróban is megvan a megfelelője...

Azt pedig, hogy aktív vagy passzív, nem értem, hogy miért baj, ha az elején tisztázzák? Rengeteg probléma elkerülhető így.

Amúgy nekem se jönne rosszul egy szexhaver. :)

2017. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a szép szemek a gyengéim, a formás csípő, és ezek mellett egy szép, nagy álló dákó.

A szerep az együttélésben is segít, ahogy valaki írta, két passzív együtt nem tud mit csináni, és két aktív sem.

Ha személyesen ismerkedsz könnyebb, mert ott helyben úgysem tolja le senki a gatyáját, és ha valakibe beleesel de nem stimmel centire, onnantól az már úgysem fog érdkelni.

2017. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Van az uni, aki egyik kapcsolatában aktív, míg egy későbbiben passzív mondjuk.

Bár azt szokták mondani, hogy ifjú korban a passzív, harminc körül után az aktív jellemző az unikra.

Hát, én passzív vagyok és az is maradok.

Egy kapcsolathoz tényleg fontos, hogy a sexuális szerepeket az elsők között tisztázzátok a félreértések elkerülése végett.

Pl én soha nem vagyok hajlnadó dugni.

2017. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem feltétlenül igaz, mindkét szerep vonz.


2. voltam

2017. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

5:


Kb el lehet mondani NAGY ÁTLAGBAN, hogy a melegek/biszex férfiak harmada aktív, harmada uni, harmada passzív. KB.


Rengeteg uni férfi van, aki azt is szereti ha őt megdugják és azt is, ha ő dugja a másikat. De az is jó neki, ha a partnere csak passzív vagy csak aktív.


Szóval nem tudom hol ismerkedsz, vagy milyen kicsi körben, de simán találnod kellene aktív, uni és passzív srácokat is.

2017. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!