Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyarul hogy nevezzék a "top...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarul hogy nevezzék a "top and bottom" vagy a "submissive and dominant"?

Figyelt kérdés
Hogyha szeretném elmagyarázni valakinek hogy melyik vagyok én.

2017. okt. 12. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
submissive and dominant=alárendelt és domináns (vagy fölérendelt), top meg aki fölül van, bot aki alul
2017. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Top= aktív

Bottom=passzív, köze nincs a sub és dominant elnevezéshez.

Agressive top, bossy bottom, simple bottom, what you like just vanilla sex..? Az a normál semmi extra agresszíó vagy ilyenek csak sok legyen belőle.

2017. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Mint mondták

Top az aktív és bottom a passzív, de van egy harmadik ami a kettő között van, magyarul uni angolul vers.

A submissive az alá rendelt, dominant meg fölé rendelt és itt is van aki mind két szerepben jól érzi magát, magyar szót még nem hallottam rá, angolul switch.

2017. okt. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%
Esetleg adó és fogadó?
2017. okt. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!