Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív férfiak titeket érdekeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív férfiak titeket érdekelne, ha a párotoknak mikropénisze lenne?

Figyelt kérdés

2017. okt. 16. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én szeretem ha a páromnak egyrészt áll a farka, amikor dugom, másrészt képes elélvezni (akár csak kiverve) miközben dugom, harmadrészt pedig még ha vonzó és ápolt is a farka.


Nem kell semmi extrémre gondolni. A páromnak is 14 cm-es, borotvált, ápolt, szépen kinéző és ennyi.

Csak mert valaki aktív, az nem azt jelenti hogy neki a másik csak egy lyuk és csak az számít rajta.

2017. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem
2017. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nincs gond a mikropénisszel. Engem nem a pénisz mérete izgat, hanem a párom egész teste.
2017. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem
2017. okt. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2017. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk uni vagyok

És a páromnak mikropenisze van 5-6 cm

Egyáltalán nem zavar mert úgy szeretem ahogy van

Sőt meg dolgozunk rajta keresunk praktikakat hogy ő is kipróbálhassa

Én nagyon kivánom ŐT az egész embert szóval nem zavar


18/f bi uni

2018. márc. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem kimondottan izgatna ha a leendő páromnak mikropénisze lenne. Szerintem sokkal izgatóbb (számomra), mint egy nagy méret, tele vastag erekkel.. Nekem azok nem tetszenek.

De persze mindenkinek más az ami tetszik.

Én például az olyan srácokat jobban kedvelem, akiken van mit fogni, husibbak, vagy extrém husis. Azok a formák awwwwhh..


27f

2018. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 varpeter55 válasza:
100%
Én kifejezetten boldog lennék, ha a páromnak mikropénisze lenne. Nekem is az van, imádok vele maszturbálni, s boldogan verném ki a párom ici-pici kukiját is! És persze boldog lennék, ha a számban lehetne, s beleélvezne...
2018. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!