Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan meleg, aki úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan meleg, aki úgy gondolja, hogy csak a könnyű prédát látják benne mások, és neki ez problémát okoz?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy túl férfias megjelenésű és emiatt úgy érzem sokan csak a gyenge kisfiút látják bennem, aki majd nem áll ki határozottan magáért. Olyanokat mernek megtenni velem, hogy azt szerintem senki mással nem teszik. Ha elmegyek szaunába és ott ülök valahol, akkor van olyan idős, aki úgy gondolja, hogy ha megáll 15 centire az álló farkával a számtól, akkor én azt elkezdem szopni. Ha otthagyom, akkor újra próbálkozik. Ha férfiasabb megjelenésű lennék, akkor ezt nem mernék velem megtenni, ugye?
2017. okt. 20. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem velem meg az a baj hogy nagyon szeretem a romantikus dolgokat és nem szeretem elkapkodni a dolgokat.bár én már nem vagyok fiatal srác.
2017. okt. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ez miért baj?
2017. okt. 20. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Hát tudod nehezen találok magamnak kapcsolatot.azzal utasitanak vissza hogy én szerelemből tudnék csak szeretkezni.hm mi másbol?
2017. okt. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Lehet a koromhoz nem passzol a romantika!bár az nem korfüggő.
2017. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor te demiszexuális vagy.
2017. okt. 20. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem!nem vagyok az hanem szeretem betartani a sorrendet.ismerkedés ,egymásrahangolódás és utána szex.de ezt nem húzom sokáig.szeretem megismerni a leendő partnerem.de az ismerkedésbe azért sokminden belefér......Ja és menthetetlenül romantikus vagyok fura fétissel.
2017. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!