Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfiak! Az alsónadrág-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiak! Az alsónadrág- és zoknifétis elfogadható számotokra?

Figyelt kérdés
Magam imádom a szép alsókat és a szép, tiszta, nem szakadt, boka fölött végződő, tehát nem titok- és nem térdzoknikat magamon is és a partneremen is. Imádom az alsónacis játékokat, a zoknis lábfejeket. Sokan ezt nem tolerálják. Nektek milyen tapasztalataitok vannak?

2017. okt. 23. 12:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
96%

hasonló mint amit 9 es írt

Nagyon tetszik a fehér alsó

2017. dec. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy elfogadható. Nekem pont ez a fétisem nincs, viszont vannak más, hasonló fétiseim, nagyon is meg tudom érteni ezt a dolgot. Annak ellenére, hogy számomra közömbösek (nem izgatnak fel) amiket írtál, szívesen játszadoznék ilyet a másik kedvéért, ha egyszer neki ez ad örömet. Zokni totál nem érdekel, de mivel a csípő-popsi kifejezetten izgalmas rész számomra, az alsónacis játék mégse lenne teljesen érdektelen. Csak nekem nem ad hozzá pluszt, hogy most meztelen vagy farmer helyett alsóban látom, akárhogy is, lényeg, hogy feszes ruha legyen, hogy lehessen látni a formát, vonalakat.
2017. dec. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Az alsónadrág nekem elfogadható, de a zoknifétis meg a lábfétis is taszít.
2018. nov. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
engem a fehér alsónaci izgat
2018. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
37%

Velem jól járnál mert a zokni az első amit húzok fürdés után. Részemről szexnél is fent van legyen az csaj vagy pasi. A tangával nem tudom hogy állsz mert csak tangát hordok, néhány kiselejtezett darab szexnél is fent van a farkincám+golyók számára kialakított lyukkal.


Hétköznapokban amennyire csak lehet feszülős viselet, itthon csak legging. Tehát mindig csodálhatod a sztem formás lábam, fenekem és felsőtestem :)


30f bi

2018. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Buran ***** válasza:
100%

Engem nem igazán izgat egyik sem, de ha a párom szeretné, akkor ezen biztosan nem múlna, nem taszít, inkább semleges, így biztos, hogy megengedném neki.


24/F/m

2018. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Tiboo92 ***** válasza:
88%
Én imadom mindkettőt 😊
2019. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
2019. jan. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Imádom nézni, ha egy srácnak kivillan a boxer alsója

nagyon sexy :)

És öltözőben is szeretem nézni ahogy a srácok tolják le a gatyájukat és látni milyen alsót hordanak

2019. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

18-as

A kép jó. De valahogy fura a szemnek. Mert a lábbak valahogy nem illenek a testhez. Túl izmosak egy ilyen testhez.

2019. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!