Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jo ötlet lehet-e egy erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jo ötlet lehet-e egy erotikus oldalhoz társulni, mint informatikus?

Figyelt kérdés
Sokszor megfordult a fejemben, hogy ha elvégzem a proginfos sulim akkor egy ilyen Belami vagy SeanCody vagy egyéb brigádhoz mennék szivesen dolgozni, rendszergazdának vagy webet fejlesztgetni. Bevallom hogy vannak háttér okai ami miatt szivesen elmennék, mondjuk az, hogy nem kell vidokban szerepelnem anélkül, hogy megismerjem a modelleket. Meg tetszene is ott dolgozni.

2017. okt. 31. 16:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Ráadásul, nem hiszem, hogy csődbe menne plusz talán elég jol keresnek, de foggalmam sincs, ha valakinek van tapasztalata vagy ismerőse leirná, hogy mennek ott a dolgok, ugyan olyan mint egy szimpla melo?
2017. okt. 31. 16:52
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Nekem van 2 kollégám is, aki a LiveJasmin-től jött. Ők nem a poresz miatt mentek oda, hanem a szakmaiság miatt. Elég komoly rendszerük van és nagy adatforgalommal, sok felhasználóval foglalkoznak, ezért nagy lehetőségek és kihívások vannak.


Nem találkoztak egy modellel, vagy akciójelenettel sem.

2017. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
A LiveJasmin máshogy működik azért, mint a SeanCody meg egyéb meleg videós oldalak! Ők, a Docler Holding ugyebár rengeteg minden mással is foglalkozik, és a tartalmat sem ők gyártják (hanem a modellek saját otthonukban), ők csak az informatikai platformot és az "ügyfél"(modell)szolgálatot biztosítják, míg pl a Helix Studios maga csinálja a filmjeit, modelljeit közvetlenül alkalmazza, stúdiót bérel/tart fenn és az informatikai hátteret is biztosítania kell egyszerre...
2017. okt. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Én iskolánál voltam rendszergazda, egy diákkal sem kellett találkoznom. #analógia
2017. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jaj de aranyosak vagytok :D de nem ugy értem hogy közvetlen a munkábal kapcsolatban, hanem munka után tudnék velük :D hehe

De nem ez a lényeg, hanem, hogy oda is kell ember, szerintem csak nem tudom hogy ott hogy mennek az ilyenek, lehet még nem vettem észre hogy van állás hirdetésük IT-s emberek felvételéről vagy elég szűk körű, pedig érdekelne suli után :) ha elvégzem

2017. okt. 31. 23:26
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
#3-as vagyok és a #4-esnek mondom, hogy az hogy lehet? Nálunk az informatikus bácsi az iskolában állandóan látható volt, ahogy császkált fel-alá a folyosón, az igazgató még meg is jegyezte, hogy bunkó parasztok a diákok, mert sokan nem köszönnek neki. :D
2017. okt. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!