Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nyíltan meleg emberek. Eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyíltan meleg emberek. Eddig éreztétek úgy, hogy hátrányotok származna abból, hogy tudják rólatok mások?

Figyelt kérdés
Melyik városban éltek és hány évesek vagytok? Milyen módon éreztétek, hogy ebből hátrányotok lenne?
2017. nov. 2. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
16 vagyok, Pesten lakok, és meglepő módon még semmi ebből származó hátrányt nem éreztem.
2017. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

17 éves vagyok, kisvárosi és... Ahogy vesszük.

Ha mondjuk beszólásra gondolunk, olyan persze volt, de elég talpraesett típus a párom is és én is.

A suliban szerencsére nagyon népszerűek vagyunk, talán a megrögzött emberségességünk miatt, úgyhogy ha 1-2 ember meg is próbál néha bántani minket, vagy mi magunk, vagy a barátainkkal együtt gyorsan leállítjuk.

2017. nov. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Béla211 ***** válasza:
89%
31 éves vagyok.Pakson élünk. Néha érzem úgy ,hogy valaki emiatt távolság tartó velem. Vagy miután megtudja nem beszél velem vagy kezet se fog. Ilyen van ,de azért még úgy igazán ártani vagy keresztbe tenni senki nem tett. Még talán komolyabb beszólás sem volt.
2017. nov. 3. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Fu mekkora szanalom az, aki ezert nem fog kezet. Elnezve a cegnel a ferfiakat, akik nagy resze meg wc utan sem mos kezet, annyira igenyes. :D
2017. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!