Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért menekülnek az orál elől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekülnek az orál elől?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem mitől ijednek meg a fiúk.Amint leírom mennyire szeretem csinálni, szinte mindenki felszívódik.Egyszerűen nem hiszik el hogy komolyan gondolom amit írok.


22/f



2017. nov. 5. 01:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
lehet hogy felismerik,hogy ez a beetető dumád,hogy leszoplak így meg úgy,aztán amikor szegények elengednék magukat szopás közben,akkor hirtelen benyomod a középső ujjad a fenekükbe,amitől kivágják a magas c-t.
2017. nov. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tennék ilyet.:)
2017. nov. 5. 01:35
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Engem lesz*phatsz, ha nincs szakállad. :)
2017. nov. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Nem ismerem a b¤zik lelki világát,de lehet, hogy túl hamar kezdesz a kedvenc szexuális szokásaidról beszélni.
2017. nov. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Én pld szeretek nagyon szopatni!
2017. nov. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Oké eddigi jelentkezökből össze is lehet hozni egy bukake partyt
2017. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Lehet hogy tényleg túl hamar kezdek arról beszélni higy mit csinálnék.De direkt közlöm az elején mindenkivel mennyire kívánom, hátha ezzel felkészítem arra amit írni fogok.De nem hiszi el senki hogy szívesen csinálom.


Nem fogok ráírni senkire sem mert már itt is leléptek páran.Ha valaki közölni akar valamit privátban, írjon.Mert én nem írok rá senkire sem.Mert valószínű hogy már találkoztunk.

2017. nov. 5. 12:24
 8/13 A kérdező kommentje:
*hogy
2017. nov. 5. 12:26
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Én is szeretek sz.pni és sz.opatni is
2017. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Orált elutasítják? Fura, itt csak azt olvasom h szinte mindenki kívánja..ahogy persze én is szeretem (18/f)
2017. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!