Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha én 30 évesen ismertem fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én 30 évesen ismertem fel azt, hogy nekem mégis csak a fiúk kellenek, van még esély arra hogy az életem ebbe az irányba fordítsam ( volna olyan 19 éves is aki szívesen lenne veme), vagy inkább jobb ha maradok a hetero úton?

Figyelt kérdés

Tehát az egész életem és berendeszkedésem felkéne rúgnom ahoz hogy megváltozzak, de mégis, amikor a barátnőmmel vagyok jól érzem magam, de amikor megismertem Attilát, ezt a 19 éves, fiút, akivel hihetetlen sokmindenben egyeznek a meglátásaink ízlásünk és elötte nem kell megjátszanom magam, lehetek idióta, lökött, olyan amilyen mindig is voltam, nagyon furán kezdem magam érezni. Ma este néztem ahogy a menyasszonyom alszik és ő járt az eszemben. nem a menyasszonyom, hanem hogy mennyire jó volt vele és milyen jó lenne ha.... és itt kezdődnek a problémák. nem vagyok depressziós, valószínüleg eltudom magamban nyomni ezt, de nem tudom mi lenne a helyes. szeretem a barátnőmet, tényleg, csak van valami ami hiányzik.


A fiú nagyon kisfiús, vákony kistermetü és gyermeki, lehet apai érzéseim is vannak felé. lehet ez okozza?



2017. nov. 17. 02:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint nem leszel boldog ember, ha úgy éled le az életedet, hogy elnyomod az érzéseidet. De a leírtak alapján inkább biszexnek gondolnálak, mint melegnek. Miben kell megjátszanod magad a barátnőd előtt? Szerelmes vagy belé, vagy csak szereted a hosszú közös múltatok miatt? Nem hinném, hogy apai érzelmeid lennének a kissrác felé, ha szexuálisan is kívánod.

Ne haragudj, hogy kérdésekkel válaszoltam, de szerintem ezeket kéne tisztáznod magadban.

2017. nov. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Add nekem a menyasszonyod!
2017. nov. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azt a macsóságot kell hoznom, amilyen nem vagyok, de a nők elvárnak. Nagyon kevés az olyan nő aki nem várja el. ez van, a nők férfiakat akarnak nem nagyranőtt gyerekeket. Szerelmes sosem voltam belé úgy, hogy mindig ő járt a fejemben, elhomályosodtak a dolgok és egy érintéstől teljesen kikészület iézőjelben, lelkileg. ilyen nem volt. szeretem. jó társaság, az ágyban sincs semmi gond, kedves, jószívü, jólelkü odaadó. Máramikor :D és igen, a közös múltunk is benne van.


apai érzéseket azért ne vessük el ilyen könnyen, bár igaz, vonz szexuálisan.

2017. nov. 17. 04:01
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem vagy szerelmes meg veletlen se kosd ossze olyannal az eleted, aki nem tesz boldogga. Ne olyan eletet elj, amit masok elvarnak, mert igy sosem leszel elegedett. Tedd a szivedre a kezed, es sose felejtsd hogy mindig magadnak te vagy az elso es a sajat eleted az elso. 24/F
2017. nov. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetekben mindig gondold el vajon mit érezhet a menyasszonyod! Vajon milyen érzés lehet neki az, hogy nem vagy belé szerelmes, ő meg valszeg beléd igen.

Ne tedd tönkre az életét! Ha Attila az akivel annyira jó, mint még sosem volt a nőddel akkor add meg a párodnak, hogy legyen boldog mással, te meg a fiúval jöjj össze!

2017. nov. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek jobb, ha ezzel a sráccal jössz össze.


A barátnődnek is, neked is és a srácnak is.

2017. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
30 vagy, tehát még fiatal. Ne b*szd el az életedet arra hogy másoknak felelj meg, keresd a saját boldogságodat. És ha az Attila aki neked ezt megadja, akkor őt kell választanod, függetlenül attól hogy milyen cimkét ragasztasz magadra (macsó férfi? bi? meleg?), tökmindegy. Légy boldog de ne sérts meg másokat.
2017. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én úgy döntöttem, maradok a mostani, normális életemnél. lehet a menyasszonyom terhes is, sőt, vannak jelek. Én apa akarok lenni és férj, nem pedig az andrási út "réme". A segítő szándékot köszönöm, ez az én döntésem. sziasztok!
2017. nov. 17. 21:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Máskor előbb gondold át utána kérdezz kedves kérdező. :) Megkímélted volna a válaszadókat a billentyűzet használatától.
2017. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis megcsalod majd. Annyi különbség lesz csak hogy azokat a srácokat már nem fogod szeretni. Csak a húsukra vágysz majd.
2017. nov. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!