Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elképzelhető, hogy egy elvileg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy egy elvileg hetero ismerősömről megéreztem, hogy valójában homoszexuális?

Figyelt kérdés
Szerintem szerelmes lettem belé. Állítólag hetero, van kapcsolata is, és ránézésre nem is látszik rajta, hogy meleg lenne, de én mégis érzek benne valamit, ami alapján mégis csak lehetséges szerintem, hogy az. Mi a helyzet azzal a bizonyos gaydarral? Elképzelhető, hogy megéreztem, a saját neme iránt vonzódik valójában? Ha konkrétan felhoznám a témát, lehet, hogy tönkre menne a barátságunk, és én ezt nem akarom.

2017. nov. 17. 21:35
 1/10 A kérdező kommentje:
20/F
2017. nov. 17. 21:39
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

16

F

B

2017. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha megtetszik valaki akkor hajlamos az ember bebeszélni maganak hogy meleg. Veszélyes dolog ez.
2017. nov. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az igazság, hogy érdekesen viselkedik velem. Gyakori érintések, szemezés van.
2017. nov. 17. 22:14
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Bocsi, de ismerős a szitu és valószínűleg bemeséled magadnak. Vannak olyan emberek, akik tapizósabbak, barátságosabbak stb, szóval, ha azt mondja, hogy hetero (és KAPCSOLATBAN van), akkor próbáld elkerülni az elkerülhető galibát. :/

21/F

2017. nov. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Persze miutan kivette beloled a dakojat
2017. nov. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ő nem tudja, hogy én meleg vagyok.
2017. nov. 18. 00:56
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

LEhet hogy az érzelmeid befolyásolják a radarod, de radar akkor is radar... Lehet pár sör után el kéne mondanod neki, hogy meleg vagy. aztán reakciótól függően, mondhatpd azt is hogy nagyon be jön neked...


ÉS ha rosszul reagál másnap birod a piára fogni

2017. nov. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

A kérdés az esetedben, mi az előrébb való? A barátság, vagy a szex? Ha ezt tisztáztad magadban, akkot tudni fogod, hogy mit csinálj.

Nekem volt egy barátom, akiről évtizedeken át úgy tudtam, hogy full hetero. Egy esti sörözés közben ő kérdezte meg, hogy lesz*pnám-e. Megtettem, utána többször is voltunk együtt.

2017. nov. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem feltétlenül (csak) a szexről lehet itt szó. Én középiskolában másra se vágytam, csak arra, ölelgethessem azt, akibe szerelmes voltam, valamiért a szexre szinte nem is gondoltam. És úgy elég nehéz akár az ölelgetésig is eljutni, ha az a valaki nem viszonozza valamilyen szinten az érzéseidet. Egyébként hasonló szitu volt, de végül nem lett belőle semmi. Azóta sem tudom biztosan, hogy van-e hajlama. 25/F
2017. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!