Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg szórakozóhelyen használt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg szórakozóhelyen használta már más is rajtam kívül a függőágyat?

Figyelt kérdés

Szoktam járni ilyen helyekre (konkrét klub nevet nem írok),aki ismeri tudja miről van szó a 7.kerületben.


Na szóval, jópárszor jártam ott,de csak most próbáltam ki a függőágyat, a folyosó végén jobb oldalt. Két ágy van én bent én a közelebbibe feküdtem hanyatt. Előtte levetkőztem meztelenre, a ruháimat a földre tettem a fejem felöl.


Ajánlatos vigyázni mindenre,de félhomály van bent.Egy haverral beszéltem, ő másutt volt ilyen ágyon és azt mondta a ruháit a feneke alá tette,mert akkor pont jó a hely a behatolásra. Érdekes,nekem így volt a jó,nem tettem alá ruhát.


Marhára élveztem, előtte persze alapos mosást,beöntést végeztem és síkosítást,tágítást.Egy doboz gumi meg a kezembe volt. Éjfélig csak 1-2 határozatlan bekukkantó krapek jött akik mentek is tovább.


Viszont 1óra után egyre többen jöttek...volt aki az ujját dugta be. Utána jött egy hapi,na ez már tudta mit akar,még gumit sem kellett neki adnom,mert volt nála.kb 5 perc alatt felállította magának és gumit húzott rá,és bedugta nekem..mozgatta a függőágyat. Jó negyedóráig csinálta.


Később jött egy másik,neki már adtam gumit,előtte a fejemhez jött,felszoptam neki,utána dugott,de ezt megéreztem,mert biztos 20cm-es volt, a számba is alig fért előtte. Utána még kósza érdeklődők voltak,de már nem dugott senki.


Más is használta már rajtam kívül itt a függőágyat? Kinek milyen élménye volt vele?



2017. nov. 22. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ezt még végigolvasni is izgató volt számomra!!!
2017. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó tudnom, ezentul éjfélkor fekszem rá. Szombat du. majdnem elaludtam rajta csak bakukkantottak és már mentek is tovább. Pedig én is alaposan felkészültem rá, csalodottan távoztam.
2017. nov. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló!

Nem értem a válaszod! Szerintem, Te még az életben nem voltál ott! Délután aligha feküdtél rá,mert 21h-kor nyitnak. De, csak 23-24 óra után érdemes lemenni,mert akkor gyülekeznek, este 9-kor szinte senki nincs.

2017. nov. 23. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi. Én azt hittem a Magnumról van szó. Ott is két függőágy van jobbra.
2017. nov. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!