Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valószínűleg tudja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg tudja, hogy bejön nekem, de eléggé semlegesen viselkedik. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Olyan jeleket adtam és dolgokat mondtam, ami alapján valószínűleg rájött, meg alapból utalt is arra, hogy tudja.


Viszont semmi nem változott.

Talán gyakrabban keres, régen mindig én tartottam fent a kapcsolatot, a barátságot, most már legalább annyira keres ő is engem, mint én őt.

Ezen kívül semmi, de tényleg semmi nem változott.


Nem tudom megérteni... :(

Ha hetero lenne, akkor gondolom nem örülne annyira és annak sem, hogy mondjuk bókolok neki vagy ilyesmi.

Viszont, ha meleg lenne akkor miért nem reagált még, miért nem mondta el?


2017. nov. 23. 01:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan ha akarna valamit akkor reagalna, lehet atgondolja alaposan a dolgokat es majd egyszercsak reagal. Vagy lehet le se esett neki ilyenkor az ember mikor remenykedik valamibe mint most te hajlamos bemeselni maganak a dolgokat szoval ha biztosra akarsz menni elmondod neki konkretan mi a helyzet ne pedig a csodara varj.
2017. nov. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!