Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan láthatnék TF-es fiúkat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan láthatnék TF-es fiúkat meztelenül?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú a Testnevelési egyetemre jár, akkor vélhetően fiatal, mint az egyetemisták általában és minden bizonnyal sportos, tehát jól néz ki. Ez nekem nagyon bejön. Persze fiatal sportolók nem csak a TF-en vannak, de valamiért a TF-es fiúk különösen is érdekelnek. Lehet, hogy ez a perverzióm.

Sok mindent jó lenne velük csinálni, de nekem az is nagyon nagy dolog lenne, ha csak néha megnézhetném őket minél kevesebb ruhában, mondjuk zuhanyzás közben. De nem kulcslukon keresztül, hanem úgy rendesen.

Persze én úgy akarom megnézni őket, hogy őnekik ez ne legyen rossz. Tehát olyan TF-es fiút keresek, aki megengedi, hogy nézzem, akár úgy is, hogy kér érte cserébe valamit.



2017. dec. 2. 16:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Iratkozz be egy tesis egyetemre és már is sok tesis pasihoz lesz szerencséd :D
2017. dec. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%
Menj el takarítani a TF-re és kukkolhatod őket. :)
2017. dec. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem rossz megoldás. Bár lehet, hogy azért feltűnő lenne.
2017. dec. 14. 09:42
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
TF már rég nincs, TE van. :)
2019. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
92%
Összejött? :D
2019. júl. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
89%
nekem TF-es a pasim, szerintem megéri :D bár ő hetero
2020. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!