Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Felcsúszott egy vibrátor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felcsúszott egy vibrátor a popsimba. Nem vettem nagyon kifejezetten kicsit és sajnos annyira nyomtam hogy becsúszott a végén. Mit tegyek? F

Figyelt kérdés
ezzel ugye nem kell orvoshozmennem és kijön ha kakilnom kell? Csak mert nem akarom anyémnak elmondani. egyedül nem tudok orvoshoz menni nincs autóm meg jogsim sem. mit tegyek?
2017. dec. 9. 20:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A szekletürítésért felelő izmokat mozgasd. Tehát nyomj úgy mintha nagydolgoznál.
2017. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nyomom de nem tudom megfogni. a vége kezdene kijönni de ennyi. érzem hogy ott van.
2017. dec. 9. 20:25
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom... Talán be kellene menni a sürgősségire,vagy kérj meg valakit, hogy segítsen.
2017. dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Rezeg meg ? Xd
2017. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig akármennyire is ciki, ha magától nem jön ki, ezzel bizony orvoshoz kell menni.
2017. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyél sok babot.
2017. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem akarok orvoshoz menni nem akarom hogy felvágjanak :S szerintetek ha egy evőpálcikával megpróbálom kipiszkálni, nagy kárt tehet?
2017. dec. 9. 20:38
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

Neked mindegy mi, csak babrálhass valamivel a seggedbe!

Menj dokihoz.

2017. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Felvágni nem fognak. Ki tudjak szedni a popsin keresztül. Másképp nem fog kijönni, még ha kakilsz akkor sem. Ezzel orvoshoz kell menned nincs mas választásod
2017. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM ISTENEM KIJÖTT. a Pálcikával kitudtam puszkálkni, bár nem tudom megsértettem e belül vmit kívül fáj kicsit a seglukam és kicsit véres volt amikor megtörültem :S remélem nem lesz bajom. ugye nem lesz bajom?
2017. dec. 9. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!