Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal aktív passzív fiúk!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal aktív passzív fiúk! Van olyan aki összejönne egy ducibb sraccal, ha csak szexről lenne szó? Vagy senki nem szereti az ilyet?

Figyelt kérdés
2017. dec. 11. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha tudnad mennyi pasi van aki szereti a picit husibb fiukat boldog ember lennel, en szerencsere tudom. Es azthinne az ember hogy egy picit ducibb sracnak szinten duci pasija lesz, hat nem mert en nekem vagy vekonyabb vagy izmosabb/sportosabb pasijaim voltak jo nagy szerszammal.
2017. dec. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem minden a belső kisugárzáson múlik, a kémián, és az összképen.

Lehetmondani hogy ilyen vagy olyan típus nem az esetem, amíg nem találkozol valakivel aki pont olyan aki neked papírforma szerint nem jön be, és mégis felkelti a vágyat első blikkre és talán fenn is tartja jó sokáig...

Szóval sz az hogy duci semmi esetre sem negatívum.

2017. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ducibb vagyok, mondjuk aktív, és inkább férfias, de nekem bejonnek azok akiken van mit fogni 18f
2017. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Mi az, hogy duci? (magasság, súly, derékbőség) Ha kicsit duci az számomra még szexi is lehet. De, azt veszem észre, ezt a finomkodó kifejezést sokan olyanra használják, amire nyugodtan ki lehetne ám mondani, hogy kövér, csúnyán elhízott kétajtós szekrény.
2017. dec. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen, én is pont ezt akartam kérdezni, kinek mi számít "kicsit ducinak". A lakótársam "kicsit macisnak" tartja magát, 100 kiló és úgy lóg a bele, mint a minielnökünknek. :D Én irtózok a meztelen dagadt felsőtestétől. :O
2017. dec. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A 100kg magaba nem sok ha megvan hozza a magassaga de ha 160cm akkor tenyleg durva. De egyebkent a kicsit macis pasik szexik.
2017. dec. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, alacsonyabb nálam (170 cm vagyok).
2017. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Én 176 cm vagyok 66 kiló.

kb modell vékonyságú és 23 éves.

Nem kérek ajánlatokat!

Ha 5 kilót híznék én magamat már a duci kategóriába sorolnám...

Valóban nem mindegy ki mit ért rajta.

2017. dec. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Írj F23
2017. dec. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz nekem is.
2018. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!