Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 18-25 éves vékony passzívak:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 éves vékony passzívak: milyen igényeitek vannak egy aktív partner kinézetét illetően?

Figyelt kérdés
2017. dec. 11. 23:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Számomra az ideális aktív: 1. izmos (atlétikus), ne legyen vékony; 2. helyes arcú; 3. haja is rendben legyen (pasis, ne túl hosszú, és ne 0-sra borotvált azért) és akkor kielégítem bármilyen vágyát. :)
2017. dec. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
1. vagyok, még annyi: a "tökéletes" pasi az nálam napbarnított, enyhén borostás, sötét szőrzetszínű és erős hajú (az arabok és latinók a gyengéim). De amúgy bárki mással is, aki a fenti feltételeknek megfelel, jöhet (pl. szőke kékszemű is). :D
2017. dec. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

25 alatti, kissé izmos, dúshajú, helyes, csupasz

18/f

2017. dec. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ezt honnan veszed?


Amúgy nekem sokkal inkább számít a belső.

Külsőre annyi, hogy legyen vékony vagy izmos, 165-70 centinél ne legyen sokkal alacsonyabb (és 183 vagyok), ne legyen kopasz és ha szemüveges akkor ne ilyen tök idétlen szemüvege legyen. (Amúgy az ilyen menő szemüveges srácok kicsit a gyengéim.)

2017. dec. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Legyen férfias, szőrös (ha lehet) és ne legyen elhízva. Az izmos férfiak bejönnek, de én nem vagyok az, ezért ezt mástól elvárni nem lenne jogos.
2017. dec. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen nálam alacsonyabb, ne legyen nálam vékonyabb, és legyen ápolt, tiszta. Sokszor futottam bele oltári helyes, de bűzlő férfiakba és az annyira kiábrándító. :(
2017. dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
8: Milyen lehet egy bűzlő pasi? Eddig legtöbbször csak parfümtől bűzlőket láttam. A nagyon büdösek már csövik voltak, vagy láncdohányosok.
2017. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

# 6

így van !

Dohányzás .. mert ha szrsz az kölni illatú ..

2017. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
#9 Aki nem fürdik legalább kétnaponta egyszer, vagy fürdéskor csak lelocsolja magát és nem tisztálkodik rendesen, az igenis büdös. Teljesen természetes folyamat része a test- izzadság- és hámló bőr szag, de a 21.században azt hinné az ember hogy a rendszeres zuhanyzás elvárása nem nagy igény. Nos, néha mégis annak bizonyul. De lehet csak én futottam bele 3-4 ilyen ápolatlan egyedbe. Elnézést ha most megbántottam valakit, de ez van.
2017. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kétnaponta egyszer? Szerintem a minimum a napi fürdés. Az ennél ritkább már igénytelenség.
2017. dec. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!