Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés olyan férfival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés olyan férfival csókolózni, aki dohányzik?

Figyelt kérdés
Nekünk azt mondták szexuális felvilágosítás órán a suliban, hogy olyan "mintha egy hamutartót nyalogatnál".

2017. dec. 15. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy igényes dohányos ember figyel arra hogy ne csókolózzon közvetlen dohányzás után. De a füst az befogja az embert teljesen, ezért esélyes hogy egy igényes embernél is érződni fog mininum a ruháján, bőrén, haján a cigiszag.
2017. dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem dohányzol, akkor rossz. Hiába a fogmosás, vagy rágó, érezni fogod.
2017. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szó szerint ezt akartam írni, hogy "mint belenyalni egy hamutálba". Egy borzalmas élményem volt ilyen téren, nyaralás közben ismerkedtem meg egy sráccal, aki ugye a nagy bulizásban egész nap cigizett és ivott és uh basszus... most is hányingerem van, ha visszagondolok, hogy milyen volt megcsókolni. Mint belenyalni egy hamutálba, szó szerint. Persze nem mindenkinél ilyen vészes, rendes dentálhigiénia és mértékletesség mellett csak enyhén érezni, nekem az már nem zavaró pedig gyűlölöm a cigit.


21/F

2017. dec. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve nem szeretem a dohánynak a szagát se, így próbálom is kerülni az ilyen társaságokat is, pasik terén meg nálam kizáró ok a dohányzás. Kétszer kerültem össze olyannal, aki elég erős dohányos, és hiába mosott fogat, semmit se ért. Egyszerűen képtelen voltam smárolni vele. Akkor fogadtam meg, hogy soha többé dohányossal.
2017. dec. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
kiábránditó
2017. dec. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A dohányzás ma már különben sem divat.

Akkor már inkább az e-cigi, az egy fokkal jobb, mint a normál cigi, de én az "egyik sem"-re szavazok.

2017. dec. 16. 09:52
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Volt egy biszex srác, akinél egyszer csókolózás közben enyhe cigiszagot éreztem meg. Rákérdeztem, hogy dohányzik-e, mert úgy tudtam, hogy nem. Azt mondta, nem, de a barátnője igen, és nem sokkal előttem vele csókolózott. Én azt éreztem... :-OOO


Szóval igen, számomra gusztustalan a cigi, ráadásul a spermát is keserűvé teszi. Én nem dohányzok, így az enyém inkább édes. ;-)

2017. dec. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Volt pasi az életemben aki dohányzott. Próbáltam nem az alapján megítélni de mindig ott lebegett a szemem előtt az, aki nem dohányzott így nem volt nikotin ízű a nyelve.

Maradok a nemdohányzó pasiknál. 😂

2017. dec. 16. 11:54
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom dohányzik, nagyon igényes és oda figyel, de akkor is érezni rajta a cigi jelegzetes szagát. Anyi hogy én már megszoktam és ép ezzel együtt szeretem.
2018. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!